שלום, אורח
שם משתמש סיסמה: זכור אותי
  • עמוד:
  • 1

דיון: הוספת משטח הנחה בקיר גבוהים

הוספת משטח הנחה בקיר גבוהים 18 אוק' 2012 23:49 #1

קובץ מצורף:

שם קובץ: newkitchen4.pdf
גודל קובץ: 33 KB

קובץ מצורף:

שם קובץ: newkitchen3.pdf
גודל קובץ: 26 KB

קובץ מצורף:

שם קובץ: newkitchen2.pdf
גודל קובץ: 41 KB

קובץ מצורף:

שם קובץ: newkitchen1.pdf
גודל קובץ: 39 KB

שלום
אנחנו בשלבי בנייה סופיים של בית פרטי כפרי בקיבוץ באזור העמקים.
בחרנו מטבח מעץ אלון ואנחנו לפני פגישה סופית עם הנגר ומדידות בשטח.
אני מצרפת מספר שרטוטים ואציין כי יש לנו מספר התלבטויות עיקריות:

Kitchen.jpg

(1) האם לשים הכיריים בפינה או בצלע הקצרה של השיש.
(2) האם להוסיף משטח הנחה בקיר גבוהים כך שהוא יסודר כך: מימין לשמאל - מקרר >>1.20מ' של מגירות תחתונות, שיש וארונות עליונים >> BI (במקום האופציה שמופיעה בשרטוט המצ"ב)
(3) האם במקום שיש אבן קיסר או גרניט לעשות אריחי קרמיקה בגודל 15X15 באוף וויט גם כשיש וגם כחיפוי (אולי בחיפוי להוסיף רנדומלית גם אריחים צבעוניים או מעוטרים).
(4) לגבי צבעי החזיתות כרגע התכנון הוא שהכל ישאר בגוון עץ, השאלה אם יהיה נכון לשלב חלק מהחזיתות בשמנת (אולי רק של צד אחד במטבח לדוגמא).

אודה מאד על התייחסותכם
בתודה ובברכה
שי
  • שי
  • לא מחובר

לגבי: הוספת משטח הנחה בקיר גבוהים 19 אוק' 2012 11:31 #2

היי,
אהבתי את מבנה המטבח. חלוקה נכונה וגם מאפשרת קשר עין עם שאר החלל, שזה נחמד לטעמי.
בסימן שאלה משטח הנחה מהתנור ומיקום שולחן כאשר יש שולחן אוכל קרוב. אולי תשקלו דלפק שישמש גם כמשטח?
יכול להיות צמוד לצלע הכיריים או אולי משהו נייד במקום שולחן נמוך. הניידות תאפשר אכילה של ארוחה קלה, ולחילופין הנחה וגם הגשה לשולחן הראשי.
הייתי משלבת צבע\חומר נוסף לעץ. מטבח וארונות גבוהים כולו מעץ עשוי להראות קצת כבד.
סורנה כפיר
תכנון ועיצוב פנים
soranakfir.com
כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת
054-7202280

לגבי: הוספת משטח הנחה בקיר גבוהים 19 אוק' 2012 11:54 #3

שלום ותודה רבה על תגובתך.
אני מבינה מתשובתך שהמלצתך היא לא ליצור משטח הנחה בקיר גבוהים (על חשבון מקומות אחסון)ולהשאירו כמתוכנן מבחינת סדר הארונות (מזווה-מקרר-BI-מזווה).
למה את מתכוונת ב"משהו נייד"? מה הגודל והגובה של דבר כזה וכמה אנשים יכולים לשבת לאכול עליו?
אני בהחלט מקבלת עצתך לשלב צבע נוסף בחזיתות, פתוחה לרעיונות...
במידת האפשר אשמח גם לעצתך בנוגע למיקום הכיריים ומבחינה מקצועית ועיצובית בנוגע לאריחים במקום שיש.
שוב המון תודה
שי
  • שי
  • לא מחובר

לגבי: הוספת משטח הנחה בקיר גבוהים 19 אוק' 2012 13:06 #4

היי שי,
בגלל שאני לא מכירה את ההרגלים שלכם וצרכי האחסון אז יכולה להתייחס רק באופן מאד כללי.
"משהו נייד" - כוונתי לדלפק שאינו מחובר לרצפה, יכול להיות גם על גלגלים (עם מעצור), בגובה המטבח וכסאות בר. נראה לי פתרון יותר מוצלח משינוי הקיר של הארונות הגבוהים.
הכיריים בשרטוט על הצלע הקצרה ממוקמים טוב, לא הייתי ממקמת אותם בפינה.
בעניין האריחים במקום משטח - זה מאד נהוג בארה"ב. החסרון הוא בתחזוקה. הרובה בין האריחים היא מקום רגיש לעובש ולכלוך. אני לא אוהבת מיקום רנדומלי של אריחים צבעוניים, לא שזה צריך לחייב אותך...מעדיפה במיקום מוגדר, חלק צבעוני גדול אם רוצים, לא בחצ'קונים פה ושם (רק להבהיר למה לא אוהבת..)
הפרטים על החומרים והצבעים הם מאד תלויי טעם וסגנון שרצוי לכם במטבח. ממליצה לבצע הדמיה של המטבח במיקומים האפשריים, צבעים וחומרים - כך קל יותר לקבל החלטות שקשה ויקר לשנות אחרי ביצוע.
בהצלחה!
סורנה כפיר
תכנון ועיצוב פנים
soranakfir.com
כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת
054-7202280

לגבי: הוספת משטח הנחה בקיר גבוהים 19 אוק' 2012 21:21 #5

שמחתי מאד להתייחסותך שבהחלט תתרום בשלב סיום תהליך התכנון.

תודה רבה!!
  • שי
  • לא מחובר
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת העמוד: 0.93 שניות