<

האם זה באמת אפשרי?

שקיים דבר אחד שיוכל להוזיל לכם עלויות, להכפיל את פונקציונליות המטבח שלכם, ולמנוע מכם לעשות טעויות שיעלו לכם אלפי שקלים?

הספר "סודות תכנון המטבח" הוא כלי עבודה רב עוצמה שיוביל אתכם צעד אחר צעד להבנה מעמיקה ולתכנית מטבח מדויקת שתסייע לכם בהוזלת עלויות ובתכנון מטבח פרקטי שעובד מדהים!


הי! קוראים לי עמרי רדאי...

אם אתם כמו חברים רבים שלי, בונים או משפצים את ביתכם החדש או משדרגים מטבח קבלן, אתם בוודאי רוצים שהמטבח החדש שלכם יהיה כמה שיותר פרקטי, נוח, יפה ולא פחות חשוב - גם במחיר שפוי. מטבח שיהיה לכם כיף לבשל בו, לשהות בו, לבלות בו עם הילדים, לארח בו חברים ושכל המשפחה תהנה ממנו.

אפילו אם יש לכם תכנית אדריכלית, ואפילו אם כבר פגשתם מעצבת מטבחים בחברת המטבחים או נגר טוב שידיד קרוב המליץ עליו, אתם בוודאי כבר יודעים שתכנון המטבח שתקבלו מהם הוא למעשה רק סקיצה כללית. שרטוט מהיר שנעשה ללא הרבה הכנות ומחשבה ושנועד לתת לכם הצעת מחיר כמה שיותר זולה וכמה שיותר מהר.

עם יד על הלב... אתם בטח יודעים שלמעשה התכנון האמיתי של המטבח וההחלטות הקשות באמת נשארים בסופו של דבר בידיים שלכם.

אנחנו משקיעים במטבח שלנו עשרות אלפי שקלים. לא משנה איך תסובבו את זה - העלות של מטבח פשוט הכולל שיש, מכשירי חשמל, חיפוי קיר, כיור וכדומה היא לכל הפחות 25-30 אלף שקל... והרבה אנשים משקיעים הרבה מעבר לכך.

במילים אחרות - אין לנו מקום לטעויות בתכנון!

איך הייתם מרגישים למשל, אם במטבח החדש שלכם הייתם מגלים שהמעצבת לא שמה לב והמקרר חוסם את הכניסה למטבח באופן שבשעות הלחץ של הבוקר נהיה שם ממש צפוף ולא נוח?

או,

איך הייתם מרגישים אם פתאום הייתם מגלים שאין לכם מספיק מקום לכל כסאות הבר שתכננתם ליד האי בגלל שהאדריכל לא הבין אתכם?

ומה הייתם מרגישים אם האי שכל-כך רציתם יצא קטן מדי, או גדול מדי, או בכלל לא במקום הנכון??

...אני מניח שהייתם מרגישים תסכול. מאוכזבים מכך שהמטבח, בסופו של דבר, אחרי כל השעות האלה והכסף, עדיין לא יצא מספיק טוב ונוח.

וכאן נכנס לתמונה הספר – "סודות תכנון המטבח"...

"עמרי, בעזרת ספר תכנון המטבח שלך בהחלט עזרת לנו לצמצם חרדות ולא להתאכזב או לצאת מדעתנו בתהליך החשיבה ותכנון המטבח שלנו. עזרת לנו לגלות עצמאות: להעז, לבדוק, ולעשות את ההחלטות הנכונות שנובעות מהצרכים האמיתיים של משפחתנו, עוד לפני שהגענו לחברת המטבחים. בסופו של דבר תכנון המטבח נעשה על ידינו."

-ענבל תמיר

קראו עוד...

אם אנסה לתמצת את מהות הספר בכמה מילים אז הספר הוא כלי עבודה רב עוצמה שיוביל אתכם צעד אחר צעד להבנה מעמיקה ולתכנית מטבח מדויקת שתסייע לכם בהוזלת עלויות ובעיצוב מטבח נוח לעבודה ויפיפה!

הספר מכיל גם שאלונים, מדריכי וידאו, דפי עזר, וצ'ק ליסטים, המסבירים את כללי תכנון המטבח באופן שגם אתם תוכלו ליישם.

הספר הוא המדריך המקיף והמעמיק ביותר לתכנון מטבח. הוא מכיל בתוכו אוסף של כללים, חוקים וקווים מנחים שיסייעו לכם לתכנן את מטבח החלומות שלכם.

מלבד כללי תכנון המטבח תמצאו בספר המון הדמיות צבעוניות והסברים המדגימים את הכללים עצמם וההופכים את הספר נגיש לכולם ובקלות.

מדובר בספר אלקטרוני בפורמט PDF בעיצוב מושקע, וכתוב בשפה פשוטה וקלה להבנה.

השימוש בספר תכנון המטבח יסייע לכם לתכנן מטבח שהחיים שלכם בו יהיו הרבה יותר נעימים ורגועים. המטבח יהיה יותר זורם, יותר נוח, ויותר מתאים לצרכים הספציפיים שלכם.

בנוסף תרוויחו שקט נפשי בכך שתדעו שההוצאה הכספית הגבוהה על המטבח באמת נתנה את התמורה הטובה ביותר האפשרית.

כמו שכבר כתבתי קודם - עם יד על הלב... אתם בטח יודעים שלמעשה התכנון האמיתי של המטבח וההחלטות הקשות באמת נשארים בסופו של דבר בידיים שלכם. רק אתם תדעו בסופו של דבר מהו הדבר הטוב ביותר עבורכם ועבור המשפחה שלכם. שום איש מקצוע לא יוכל להכיר אתכם באופן מספיק אינטימי כדי לדעת מהו הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

...ולכן, מעבר לעזרתם של מעצבת הפנים, האדריכל ומעצבת המטבחים, חשוב שאתם באופן אישי תכירו את הכללים והקווים המנחים החשובים לתכנון מטבח, ובעזרת הספר תוכלו לתכנן בעצמכם את המטבח שלכם.

אתם לא צריכים להיות מעצבי מטבחים, מעצבי פנים ובטח שלא אדריכלים כדי להשתמש בספר. הספר נכתב עבור אנשים כמוכם, שהמקצוע שלהם לא קשור למקצועות העיצוב. כל אחד יכול לעשות זאת. גם אתם!

"כל פעם אני משנה משהו בתכנית המטבח שלי בעקבות מה שאני קוראת בספר, ותכנית המטבח שלי רק הולכת ומשתפרת! בחיים לא הייתי מגיעה לזה אם רק הייתי נעזרת במעצבות בחברות המטבחים."

-דניאל זלוטניק, רמת גן

קראו עוד...

100% החזר כספי מובטח

תשלום מאובטח

אז איך הספר "סודות תכנון המטבח" יכול לעזור לכם?

הספר יסייע לכם לגבש את תכנית המטבח שלכם בהתאם לכללי תכנון המטבח, כך שהוא יהיה הכי נוח ופונקציונלי שאפשר. תוכלו לעשות סקיצות של המטבח ולבחון אם הן עומדות בכללי תכנון המטבח. תוכלו לבחון רעיונות שונים שיש לכם ולא לדאוג מכך שתעשו טעויות קריטיות.

...וזאת רק ההתחלה!

נניח שתאספו מספר רעיונות לתכנון המטבח שלכם מכמה חברות מטבחים, מנגריה אחת או שניים, ואפילו ממעצבת הפנים והאדריכל.

בעזרת הספר תוכלו לבדוק איזה מבין האפשרויות שבחנתם היא הטובה ביותר. הרי לכל אפשרות יש יתרונות ויש חסרונות. השימוש בספר ייתן לכם כלי מדויק ואובייקטיבי לומר מהי האופציה הטובה ביותר.

אפשרות נוספת היא להיעזר בספר כדי לעשות שילוב בין הרעיונות השונים לרעיון אחד כללי מוצלח יותר. תוכלו לקחת את הדברים הטובים מכל אופציה ולהרכיב את תכנון המטבח שלכם לבד.

מעבר לכך, הספר וכללי תכנון המטבח ילוו אתכם לאורך כל תהליך תכנון המטבח. גם אם לפעמים הוא לוקח כמה חודשים (ולפעמים שנים...). תמיד תוכלו לחזור ולבדוק אם מה שאתם עושים או חושבים לעשות הוא הדבר הנכון.

מטבח פרקטי ופונקציונלי הוא גם מטבח שהוא בבסיסו אסתטי ויפה יותר. עוד לפני הבחירות של החומרים והגוונים של המטבח, מטבח שמתוכנן עם דגש על פרקטיות ונוחות הוא על המסלול הנכון להיות מטבח יפה. יש קשר בין פרקטיות ואסתטיקה. מטבח שאינו פרקטי ונוח, הוא בבסיסו מטבח שבסופו של דבר יהיה גם פחות אסתטי ויפה.

"עמרי, בעזרת הספר שלך, ההסתכלות שלי על עיצוב המטבח הרבה יותר מפוכחת. יש מושגים בשלב התכנון שאתה שומע כל הזמן: משולש העבודה במטבח, פריסות מטבח, אבל יש פער בין המושג לפרקטיקה. ואפשר גם כאן לעשות טעויות ברגע שאתה לא מספיק מכיר את הנושא ושאתה מסתמך על אנשי מקצוע שלפעמים מתגלים כמאכזבים."

-מיכל לוי

קראו עוד...

והנה עוד משהו חשוב -

תמונה של הספר פתוח

תמונה של הספר פתוח

אחרי שתכירו את כללי תכנון המטבח בעזרת הספר ותשבו מול המעצבת בחברת המטבחים, תוכלו להבחין מיד אם היא יודעת על מה היא מדברת והאם יש לה ניסיון ואפשר לקבל ממנה רעיונות טובים, או שהיא בעיקר יודעת להפעיל את תוכנת השרטוט ואין לה באמת הרבה ניסיון. שאלה אחת או שתיים שתשאלו על אחד מהכללים תחשוף את הידע שלה.

אם אתם מחליטים לתכנן את המטבח שלכם לבד בעזרת הספר, אז ברגע שתכנית המטבח שלכם תהיה מגובשת, גם אם היא ללא שרטוט, יהיה לכם הרבה יותר קל ללכת לחברת מטבחים או נגריה ולומר להם "אנחנו רוצים את התכנית הזו!"

...יודעים מה?

גם לנגריה וחברת המטבחים זה יהיה יותר קל כי הם לא יצטרכו לתכנן עבורכם את המטבח אלא רק לשרטט אותו. כך תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר בקלות רבה יותר ובמהירות רבה יותר, ועל-ידי כך להתמקח בקלות על המחיר ולצמצם עלויות.

לפעמים, גם אחרי שהמטבח מוכן רוצים להכניס שינויים. למשל להוסיף אי. ידיעת כללי תכנון המטבח תאפשר לכם לבדוק לבד אם השינויים או התוספות שאתם רוצים לעשות אפשריים. במקרה של אי תוכלו לבדוק לבד אם גודל המטבח שלכם מאפשר בכלל הוספה של אי.

הקשיבו לראיון שערכו איתי על הספר ברדיו קול הים האדום לכבוד שבוע הספר העברי.

אז איך הספר "סודות תכנון המטבח" יוכל לעזור לכם?

 • גיבוש תכנית המטבח כך שהוא יהיה הכי נוח ופונקציונלי
 • בחינת רעיונות שונים שלכם מול כללי תכנון אובייקטיביים
 • מניעת טעויות קריטיות שתיקונן יעלה אלפי שקלים
 • בדיקת רעיונות והצעות המועלים על-ידי אדריכלים, מעצבי פנים ומעצבות מטבחים
 • עזרה בהכנסת שינויים בתכנית המטבח אחרי שהיא גמורה
 • בניית בסיס פונקציונלי המוביל למטבח אסתטי ויפה
 • התמודדות עם בעיות שתתקלו בהן בעת התכנון
 • הגדרת הצרכים והרצונות מהמטבח
 • עזרה בתכנון אופטימלי של מטבח כשר עם הפרדה בין בשרי לחלבי
 • הקטנת הסיכוי שהמטבח לא יעבוד טוב למרות עשרות אלפי השקלים שהושקעו בו
 • הגדלת כושר המיקוח שלכם על חברות המטבחים והנגריות ועל-ידי כך הוזלת עלויות המטבח

"בזכות העבודה עם ספר תכנון המטבח שלך, קיבלתי פרופורציות בנושאים רבים ונמנעתי מלבצע טעויות קריטיות בסידור אזור הישיבה ומספר המושבים.

נושא התאורה למשל ומיקום השקעים נתן לי המון חומר למחשבה כיצד להפוך את המטבח שלי לפונקציונאלי ככל האפשר.

תודה מעומק הלב!"

-מיכל צ.

קראו עוד...

100% החזר כספי מובטח

תשלום מאובטח

מה בדיוק מכיל הספר סודות תכנון המטבח?

כדי שתדעו בוודאות מה אתם מקבלים ואיך זה יכול לעזור לכם, הגיע הזמן לפרט מה בדיוק מכיל הספר. רכיבי הספר, התוספות והעזרים שבו יסייעו לכם לקחת את תכנון המטבח שלכם לרמה הגבוהה ביותר האפשרית.


הספר - סודות תכנון המטבח

הספר הוא גולת הכותרת והבסיס האיתן של כל העניין הזה. מדובר במדריך המקיף והמעמיק ביותר שקיים לתכנון מטבח. הספר מכיל בתוכו אוסף של כללים, חוקים וקווים מנחים לתכנון מטבח שיסייעו לכם לתכנן מטבח פונקציונלי ונוח. מלבד כללי תכנון המטבח תמצאו בספר המון הדמיות צבעוניות והסברים המדגימים את הכללים עצמם. מדובר בספר אלקטרוני בפורמט PDF בעיצוב מושקע, וכתוב בשפה פשוטה וקלה להבנה.

לב הספר בנוי מחמישה פרקים כאשר כל פרק מאגד תחתיו כללים וקווים מנחים לתכנון המטבח הקשורים אחד לשני.

כדי לקבל את המקסימום מהספר אני ממליץ לנקוט בדרך הבאה: דבר ראשון הוא לקרוא פעם אחת את כל הספר מההתחלה ועד הסוף מבלי לנסות להשתמש בו כדי לגבש את תכנית המטבח. המטרה של קריאה ראשונה זו היא להכיר את הספר ואת הכללים והקווים המנחים שבו.

אחרי הקריאה הראשונה הזו, חזרו לפרקים ספציפיים והתחילו לעבוד על תכנית המטבח שלכם או התחילו לבקר תכנית שהכינו לכם בחברת המטבחים או בנגריה.

גם שינוי קטן בתכנית מטבח, כמו למשל הזזת הכיריים ב-20סמ‘, יכולה לגרור אחריו סערה של שינויים נוספים שיהפכו בסופו של דבר את תכנית המטבח על פיה. לכן חשוב להתחיל עם תכנית המטבח כמה שיותר מוקדם. ותמיד חשוב לזכור שזה תהליך ולא משהו שמתחילים וגומרים איתו בפעם אחת. זהו תהליך...

הספר נכתב עבור אנשים כמוכם, שהמקצוע שלהם לא קשור למקצועות העיצוב. כל אחד יכול לעשות זאת. גם אתם!


חמישה מדריכי וידאו על תכנון מטבח

כמעט 3 שעות במצטבר של סרטוני וידאו בנושאים שונים הקשורים לתכנון המטבח. הסרטונים מחולקים לפי הפרקים שבספר כך שאפשר לקרוא פרק בספר ואז לראות את סרטון הוידאו הקשור אליו.

סרטוני הוידאו מרחיבים על הכתוב בספר, ומכילים בין השאר גם דוגמאות והדמיות נהדרות יחד עם תמונות ממטבחים אמתיים, בהן אני מדגים אלו דברים נכונים ואלו טעויות נעשו בתכנון המטבח, וכיצד ניתן היה לתכנן את המטבח טוב יותר. מדריכי הוידאו יסייעו לכם להתמודד עם בעיות שתתקלו בהן בעת תכנון המטבח שלכם.

מי שמתקשים לקרוא טקסט ומעדיפים הסבר מילולי עם תמונות, ימצאו במדריכי הוידאו מקור מידע שלא יסולא בפז.

"הרעיון להוסיף מדריכי וידאו לספר פשוט נהדר! ידידותי (ורגיש) מאד למשתמש, בעיקר לאלו שמתקשים לקרא טקסטים, ומעדיפים הסבר מילולי בליווי תמונות. וכמובן, המדריכים ממחישים ויזואלית את ומוסיפים אינפורמציה נוספת לזו שמובאת בספר."

-חן בלום

קראו עוד...

שאלון תכנון ועיצוב המטבח

עוד לפני תחילת תכנון המטבח, אחד הדברים החשובים כדי שהתכנון יהיה מדויק ומוצלח הוא הגדרת הצרכים והרצונות שלכם בצורה נכונה ושיטתית.

לצורך כך יצרתי שאלון מיוחד שכדאי מאוד שתמלאו לפני שתתחילו את תכנון המטבח שלכם.

השאלון יעזור לכם להגדיר טוב יותר את הצרכים והרצונות שלכם, יסייע לכם להבין בצורה מהירה ומסודרת מה בעצם אתם רוצים מהמטבח ויסייע לכם לגלות דברים חשובים על עצמכם שאפילו לא חשבתם עליהם. השאלון מכיל גם טבלה ייחודית לתליה על המקרר, שמטרתה לסייע לכם לעקוב ולאתר את הדברים הקטנים והחשובים במטבח שלכם.דפי עזר לתכנון ושרטוט מטבח

במהלך תכנון המטבח תצטרכו ליצור סקיצה כלשהי שתעזור לכם לחשוב ולראות את הדברים. כמובן שאפשר לעשות זאת בעזרת תכנת מחשב, אבל ייקח לכם לא מעט זמן ללמוד תוכנה כזו, ובמקום להתמקד בעיקר, שהיא תכנית המטבח, תהיו עסוקים עם התוכנה.

לצורך כך יצרתי דפי עזר לשרטוט מטבח. דפי העזר נועדו לשרטוט דו ממדי ותלת ממדי של המטבח שלכם בפשטות ובמהירות רק עם עפרון. לא תצטרכו להשקיע בכך זמן רב וגם אתם תוכלו לשרטט בתלת ממד ללא כל קושי, ומבלי להיות תלויים במישהו אחר שיעשה זאת עבורכם.


וידאו שרטוט מטבח בקלות ובמהירות

על-מנת לעזור לכם לשרטט סקיצות של המטבח ללא בעיות, הכנתי וידאו באורך של כחצי שעה המדגים שלב אחרי שלב כיצד לשרטט מטבח בדו-מימד ובתלת-ממד בעזרת דפי העזר.

בוידאו תוכלו לראות כיצד אני מתחיל בשרטוט דו ממדי של מטבח ואחר כך, תוך כמה דקות ובעזרת דפי העזר המיוחדים הופך את המטבח לתלת ממדי. אחרי הצפיה בוידאו תוכלו לשרטט סקיצות של המטבח שלכם באותו האופן בקלי קלות.

שרטוט ידני וציור אינם מהתכונות החזקות שלי, ובכל זאת, בעזרת דפי העזר והוידאו אני מסוגל לשרטט סקיצה של מטבח בקלות וללא בעיות. אז אם אתם חושבים שאתם לא מסוגלים לשרטט סקיצה של מטבח - אתם טועים! זאת לא אומנות. זאת טכניקה שכל אחד יכול ללמוד. גם אתם! זה ממש לא מסובך...

וכאשר תגיעו לסקציה שאתם שלמים אתה, תוכלו לקחת אותה לכמה נגרים ולחברות המטבחים כדי לקבל הצעת מחיר בדיוק על אותו הדבר. על-ידי כך כושר המיקוח שלכם יהיה גדול יותר ותוכלו להוזיל את עלויות המטבח.


צ'ק ליסט - כללי תכנון המטבח

במהלך גיבוש תכנית המטבח שלכם, חשוב שיהיה לכם מקור פשוט, ברור ומהיר אליו תוכלו לגשת כדי לבדוק אם תכנית המטבח שלכם עומדת בכל כללי תכנון המטבח.

...לצורך כך יצרתי עבורכם את הצ'ק ליסט.

הצ'ק ליסט הוא למעשה תקציר הספר. מדובר בסיכום מהיר של כל כללי תכנון המטבח המופיעים בספר. מטרתו של הצ'ק ליסט היא לסייע לכם להיזכר בקלות בכללים השונים ולעבור עליהם במהירות, כדי לדעת אם תכנון מסוים שאתם בודקים אכן עומד בכללים.מסייע הערכת עלות מטבח

אחרי שתסיימו את תכנון המטבח, מסייע הערכת העלות יעזור לכם להבין ולתכנן את ההוצאה הכספית הצפויה על המטבח.

מחיר המטבח הסופי הוא הרבה פעמים הרבה מעבר למחיר של הנגרות עצמה. יש הוצאות שקל "לשכוח" – כיור, ברז, התקנה של קולט אדים, התקנת חיפוי קיר, עזרים לסידור פנימי של הארונות והרבה דברים נוספים שלא חשבתם עליהם.

מסייע הערכת העלות יסייע לכם להעריך מה תהיה עלותו האמתית של המטבח החדש שלכם. אם אתם לא רוצים הפתעות במחיר אתם חייבים את המסייע הזה.קובץ של כל האלמנטים המכילים את החבילה המלאה של הספר

100% החזר כספי מובטח

תשלום מאובטח

"במקום לחטט בכל האתר שלך ולחפש את כל הנושאים והטיפים, העדפתי לקבל מנה מרוכזת ונוחה לשימוש במקום אחד. גם מדריכי הוידאו וגם התוספות שהכנת פשוט עושות הכל יותר ברור ויותר קל. תודה רבה רבה. שווה כל שקל!"

-ולדימיר נירקין, כרמיאל

קראו עוד...

בואו נדבר רגע על המחיר...

כמה עולה מטבח? לא רק הנגרות, אלא גם מכשירי החשמל, משטח העבודה, חיפוי הקיר וכדומה...

10,000?

20,000??

30,000???

יותר מכך?...

וכמה תעלה לכם טעות בתכנון המטבח?

אם תרצו להזיז שקע זה יעלה לכם כ-300...

ואם תרצו להחליף יחידת ארונות זה יעלה לכם 2000!

ואם תרצו להחליף את משטח העבודה זה יעלה לכם 5000 ויותר!!

ואם לא תתקנו את הטעות בתכנון תישארו עם עוגמת הנפש אותה תפגשו כל בוקר כשתקומו אל המטבח.

התועלת של הספר לא נמדדת בכמה הוא שוקלת או בכמה דפים יש בו.

הרי לא מדובר בספר "רגיל"... הספר הזה יסייע לכם לבצע קניה נכונה יותר של מוצר שיש לו מקום מאוד מרכזי בבית ושעולה עשרות אלפי שקלים! במילים אחרות, התועלת היא בידע ובכלים שבספר ובאיך שהוא יכול לעזור לכם.

הספר, על כל רכיביו השונים, יסייע לכם ב...

 • גיבוש תכנית המטבח כך שהוא יהיה הכי נוח ופונקציונלי
 • בחינת רעיונות שונים שלכם מול כללי תכנון אובייקטיביים
 • מניעת טעויות קריטיות שתיקונן יעלה אלפי שקלים
 • בדיקת רעיונות והצעות המועלים על-ידי אדריכלים, מעצבי פנים ומעצבות מטבחים
 • עזרה בהכנסת שינויים בתכנית המטבח אחרי שהיא גמורה
 • בניית בסיס פונקציונלי המוביל למטבח אסתטי ויפה
 • התמודדות עם בעיות שתתקלו בהן בעת התכנון
 • הגדרת הצרכים והרצונות מהמטבח
 • עזרה בתכנון אופטימלי של מטבח כשר עם הפרדה בין בשרי לחלבי
 • הקטנת הסיכוי שהמטבח לא יעבוד טוב למרות עשרות אלפי השקלים שהושקעו בו
 • הגדלת כושר המיקוח שלכם על חברות המטבחים והנגריות ועל-ידי כך הוזלת עלויות המטבח

הנה אנחנו מגיעים לתכלס... המחיר של ספר תכנון המטבח הוא רק 297!

...בערך כמו הזזת שקע במטבח (כ-300)!

...הרבה פחות ממחיר יחידת ארונות המטבח (כ-2000)!

...הרבה הרבה פחות ממחיר משטח העבודה (כ-5000)!

והתועלת?

מטבח סופר פונקציונלי ונוח, שהחיים שלכם בו יהיו הרבה יותר נעימים ורגועים. מטבח יותר זורם, יותר נוח, ויותר מתאים לצרכים הספציפיים שלכם. וגם... שקט נפשי בכך שתדעו שההוצאה הכספית הגבוהה על המטבח באמת נתנה את התמורה הטובה ביותר האפשרית.

אז האם בהשוואה ל-25,000-30,000 עלות של מטבח, תוספת של 297 שתצמצם את הסיכוי לטעויות ותסייע לכם לתכנן מטבח פרקטי, נוח לעבודה ויפיפה היא באמת היא יקרה מדי?

...אני חושב שאתם יודעים את התשובה!

100% החזר כספי מובטח

תשלום מאובטח

"על אף שאנו עובדים עם מעצבת פנים לתכנון ועיצוב הבית, לנושא המטבח הרגשנו שאנו צריכים הכוונה וסיוע נוספים.

בספר שלך מצאנו התייחסות לכל ההיבטים של עיצוב ובניית מטבחים, החל בתכנון המטבח דרך הכוונה על סוגי מטבחים, פונקציונליות של כל מכשיר ומכשיר, התאמת מיקומו המיטבי במטבח ועד למיקום של שקעי חשמל טיפים והמלצות.

אנו ממליצים מכל הלב על הליווי וההכוונה של הספר של עמרי."

-אידה ורן אלפרט

קראו עוד...

איך מתבצע התשלום?

ישנן שתי דרכים בהן ניתן לשלם: דרך פייפל או דרך העברה בנקאית.

דרך פייפל (Paypal) התשלום נעשה באמצעות כרטיס אשראי. פייפל הוא שירות הסליקה המפורסם והמוכר ביותר באינטרנט, ומספר הכרטיס האשראי שלכם יהיה מאובטח לחלוטין. למעשה, אפילו אני לא רואה את מספר הכרטיס באף שלב. פייפל שומרים על סודיות מוחלטת.

לחיצה על כפתור המחיר תפתח דף חדש באתר של Paypal שם תוכלו לבצע את הרכישה. לא נדרש לפתוח חשבון ב-Paypal לצורך הרכישה, וניתן לבצע תשלום חד-פעמי ללא הרשמה כלשהיא. למי שכבר יש חשבון ב-Paypal, ניתן לשלם גם באמצעותו כמובן.

בסוף תהליך הרכישה תקבלו מייל עם שם משתמש וסיסמא וקישור אל אתר אחר שלי, בו תוכלו לגשת מיד אל כל החומר אותו רכשתם ולהוריד אותו למחשב שלכם.

היתרון בתשלום דרך פייפל הוא שתהיה לכם גישה מיידית אל הספר, אל מדריכי הוידאו, השאלון, הצי'ק ליסטים ודפי השרטוט.

במידה ואתם מעדיפים לשלם דרך העברה בנקאית או שיש לכם שאלה כלשהי, אתם יכולים לפנות אליי במייל ואשתדל לחזור אליכם במהירות האפשרית: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

מה קורה אם אחרי הקניה אתם לא מרוצים ומתחרטים?

אני מאוד מאמין בספר שלי ובתועלת שתוכלו להפיק ממנו, ולכן אני חושב ומאמין שגם אתם תהיו מאוד מרוצים. אבל, במידה ואחרי הקניה בכל זאת לא תהיו מרוצים, אז הקניה הזו היא ללא סיכון מבחינתכם... אני מעדיף להחזיר לכם את כל כספכם.

פשוט שלחו אליי מייל עם הקבלה (אותה תקבלו במייל מ-paypal) תוך שבעה ימים מהקניה ואחזיר לכם את מלוא התשלום. בלי לשאול שאלות.

הסיכון שלכם = 0שח!

במילים אחרות...

אם מסיבה מסוימת אתם לא מרוצים, תוכלו לקבל את כל כספכם בחזרה תוך 7 ימים מהרכישה. פשוט צרו איתי קשר. אני תמיד מחזיר את הכסף. נסו אותי...

אין לכם מה להפסיד!

"לא היינו יכולים להרשות לעצמנו ייעוץ של איש מקצוע, אבל לאחר העבודה עם הספר אני יכולה לומר בכנות שגם לא הייתי יכולה להרשות לעצמי שלא לעבוד עם הספר.

הספר מפרט על דברים שלא הייתי חושבת עליהם בעצמי, ואני שמחה מאוד לקבל החלטות מושכלות שימנעו הוצאות מיותרות בהמשך, או פשרות במטבח שלא מתוכנן טוב, ושמחה מאוד על היכולת לעשות זאת בעצמי!"

-כרמית האס

קראו עוד...

100% החזר כספי מובטח

תשלום מאובטח

"סיימתי לקרוא את הספר הנהדר שלך וגם לצפות במדריכי הוידאו. אני חייבת לומר שההדרכה שלך מצויינת בכל מובן שהוא.

אין ספק שאמליץ על הספר שלך ועל האתר לכל מי שיתעניין.

המון המון תודה!"

-גלית שהם

קראו עוד...

"אני חייבת לציין שלאחר שקראתי את המדריך והתכוננתי עם הספר שלך, התכוננתי לפגישה מעצבת המטבחים בצורה הרבה יותר טובה ומקצועית.

הרגשתי ש"עשיתי שיעורי בית" שממש עוזרים.

תודה רבה על האפשרות!"

-נגה עוז

קראו עוד...

אז מה השורה התחתונה?

כל מה שאתם צריכים כדי שתכנון המטבח שלכם יהיה מושלם נמצא בספר "סודות תכנון המטבח".

הספר הוא כלי עבודה רב עוצמה שיוביל אתכם צעד אחר צעד להבנה מעמיקה ולתכנית מטבח מדויקת שתסייע לכם בהוזלת עלויות ובעיצוב מטבח נוח לעבודה ויפיפה.

השימוש בספר יסייע לכם לתכנן מטבח שהחיים שלכם בו יהיו הרבה יותר נעימים ורגועים. המטבח יהיה יותר זורם, יותר נוח, ויותר מתאים לצרכים הספציפיים שלכם.

בנוסף תרוויחו שקט נפשי בכך שתדעו שההוצאה הכספית הגבוהה על המטבח באמת נתנה את התמורה הטובה ביותר האפשרית.

הספר, השאלונים, מדריכי הוידאו, הצ'קליסטים ודפי השרטוט יסייעו לכם לקחת את תכנון המטבח שלכם לרמה הגבוהה ביותר האפשרית ויעזרו לכם גם בשלבים החשובים שלפני תכנון המטבח, וגם בשלבים הסופיים של העבודה מול הנגר או חברת המטבחים.

"הספר עזר לנו מאוד בהבנת הצרכים של המטבח, סדרי עדיפויות ובעיקר עזרה לירידה לפרטי פרטים של כל פונקציה. אין לתאר את התרומה של הספר שלך לתכנון שלנו.

ההמלצה שלנו לכל מי שמתכנן בניית מטבח שישקיע את הכסף הקטן הזה. מטבח זה הוצאה של פעם- פעמיים בחיים, לא יותר...

תודה רבה רבה!"

-יצחק גוטליב

קראו עוד...
קובץ של כל האלמנטים המכילים את החבילה המלאה של הספרעם הבטחה שלי להחזר כספי מלא במידה ואתם לא מרוצים. אין לכם עוד על מה להתלבט. קנו עכשיו ותוך שניות הספר יכול להיות בידיים שלכם!

100% החזר כספי מובטח

תשלום מאובטח

4.7527472527473 1 1 1 1 1 דירוג: 4.75 - 182 הצבעות
×
מאת: ענבל תמיר

עמרי, קראתי בשקיקה את ספרך "סודות תכנון המטבח". אהבתי מאד את הנימה האישית בה אתה פותח את הספר, ואת הרעיון שבאחד האזורים הכי חשובים בבית, המטבח, יש נגיעה לרגש.

כבר מהשורות הראשונות ניכר שאתה משלב חלקים של פונקציונאליות והנדסת אנוש נכונה תוך חשיבה וירידה לפרטים הקטנים שלא העלנו בדעתנו בתכנון המטבח. אותם חלקים שפעמים רבות עושים את ההבדל בין מטבח שהוא "בסדר" למטבח שמרגיש "נפלא". את ה"תבשיל" כולו אתה מתבל, עמרי, בהומור, במשחקי מילים חביבים ובגישה חיובית, תוך מתן מענה לצרכים הכי אנושיים שלנו, שלעיתים אנו לא מודעים להם לחלוטין.

עמרי, בעזרת ערכת תכנון המטבח שלך בהחלט עזרת לנו לצמצם חרדות ולא להתאכזב או לצאת מדעתנו בתהליך החשיבה ותכנון המטבח שלנו. עזרת לנו לגלות עצמאות: להעז, לבדוק, ולעשות את ההחלטות הנכונות שנובעות מהצרכים האמיתיים של משפחתנו, עוד לפני שהגענו לחברת המטבחים. בסופו של דבר תכנון המטבח נעשה על ידינו.

ובעיקר בעיקר, החזרת בנו את האמון וההכרה שתכנון המטבח הוא בידיים שלנו!

תודה לך, איש יקר!

-ענבל תמיר

×
×
מאת: דניאל זלוטניק

היי עמרי,

אני בשלבים לקניית מטבח וזה כל כך מתיש!!

פעם ראשונה שבכלל מתעסקת בנושאים כאלה, וזה מאוד קשה לקחת החלטות כאלו לבד.

קניתי את ערכת "סודות תכנון המטבח" מהמקום של לסגור פינה, שיהיה לי ביטחון ושאהיה רגועה שכיסיתי כל מה שאני באמת צריכה לדעת - הרי זו החלטה חשובה ויקרה :-). זה גם מרגיע כשאתה מדבר עם חברות מטבחים ואתה מבין איך להסתכל על התכנון ואיזה נקודות לבדוק.

קראתי את הספר מאלף ועד תו כמעט פעמיים :-)

כל פעם אני משנה משהו בתכנית המטבח שלי בעקבות מה שאני מגלה בעזרת הערכה וקוראת בספר, ותכנית המטבח שלי רק הולכת ומשתפרת! בחיים לא הייתי מגיעה לזה אם רק הייתי נעזרת במעצבות בחברות המטבחים.

הערכה נהדרת והספר שלך כתוב בצורה מאוד ברורה, קלה להבנה וממוקדת. מאוד מקל שיש אתר וספר כמו שלך אשר מרכזים את כל הנושאים הקשורים לתהליך.

האמת שבהתחלה התלבטתי רבות אם לקנות. אבל בסוף זו הייתה החלטה ממש נכונה עבורי. הערכה נותנת לי בטחון שאני מקבלת את ההחלטות הנכונות.

--דניאל זלוטניק, רמת גן

×
מאת: מיכל לוי

עמרי שלום,

ראשית תודה רבה על כמות הידע שנחשפתי אליו בזכותך.

אנחנו בשלבי תכנון בניית בית, עדיין בשלב התוכניות אצל האדריכלית, יש כל כך הרבה דברים שצריך לחשוב עליהם והנטייה היא לחשוב שאת סוגיית המטבח אפשר לדחות מעט, דבר שממש לא נכון (עכשיו שאני יותר בעניינים).

כולם רוצים שהמטבח שלהם יהיה נוח, יפה ומזמין אבל יש המון מקום לפיספוסים, וכמו שאמרת קשה להגיע למטבח המושלם, תמיד יהיו אילוצים רק החוכמה היא להכיר באילוצים הללו כבר בתהליך קבלת ההחלטות.

בעזרת הערכה שלך, ההסתכלות שלי על עיצוב המטבח הרבה יותר מפוכחת.

יש מושגים בשלב התכנון שאתה שומע כל הזמן: משולש העבודה במטבח, פריסות מטבח, אבל יש פער בין המושג לפרקטיקה ואפשר גם כאן לעשות טעויות ברגע שאתה לא מספיק מכיר את הנושא ושאתה מסתמך על אנשי מקצוע שלפעמים מתגלים כמאכזבים.

לפעמים יש רצון לשמור על מידות סטנדרטיות שלא יאלצו אותך ללכת לנגר אבל בגלל טעות בחישוב (נטו-ברוטו) בסוף תמצא את עצמך הולך לנגר.

הכתיבה והצגת הדברים מאוד קריאה ועניינית, דבר שמאפשר לך לא להתעייף תוך כדי הקריאה וגיבוש תכנית המטבח.

ההדמיות מאוד עוזרות להמחיש, ההסברים מאוד ברורים ומפורטים, אתה לא משאיר מקום לבלבול.

אני ללא ספק כבר ממליצה על הערכה שלך לחברים.

--מיכל לוי

×
מאת: חן בלום

הי עמרי,

הרעיון להוסיף מדריכי וידאו לערכה פשוט נהדר! ידידותי (ורגיש) מאד למשתמש, בעיקר לאלו שמתקשים לקרא טקסטים, ומעדיפים הסבר מילולי בליווי תמונות (אני יודעת זאת כאם לילד עם ליקויי למידה). וכמובן, המדריכים ממחישים ויזואלית את ומוסיפים אינפורמציה נוספת לזו שמובאת בספר.

תענוג לעבור על הצ'ק ליסט שבו יש את סיכום הכללים, לאחר שיש בידנו סקיצה כללית של המטבח. לדעת ולהבין שאנו עושים את הדבר הנכון!

שאלון תכנון ועיצוב המטבח - מצוין! וחשוב ביותר בטרם החשיבה על המטבח החדש! השאלות הן על התפקוד שלנו במטבח, על כל הפונקציות האנושיות המתרחשות בו ביומיום.

תהליך המענה על השאלון הוא ספיראלי: אנו חוזרים שוב ושוב ועונים על שאלות שייתכן ולא הייתה לנו תשובה ברורה עליהן קודם לכן. כמו כן, השאלון מאפשר מענה על השאלות מתוך חשיבה מודעת לדברים, שבדרך כלל אנו מקבלים כמובן מאליו: אם זה דברים חיוביים במטבח, או שליליים - כמו מגבלות שהתרגלנו אליהן עם הזמן בלית ברירה, וזה בדיוק הזמן לשנות אותן ולתת להן מענה פונקציונאלי הולם.

מסייע הערכת עלות המטבח: חיוני ביותר! למרות שבתהליך תכנון המטבח אנו רוצים לממש את כל הפנטזיות, חשוב להביט על הרשימה כדי להיצמד לקרקע המציאות, ולחשוב על מה ניתן לוותר אם רוצים להוזיל עלויות, במידה ויש חריגה מהתקציב.

דפי השרטוט והווידאו: איזו השקעה! כל הכבוד! עוזר מאוד והופך את החיים לפשוטים יותר!

--חן בלום

×
מאת: ולדימיר נירקין, כרמיאל

היי עמרי, רכשתי את הערכה שלך ואני ממש מרוצה!

הספר מאוד קריא ומאוד ברור. באתי עם הספר והשאלון לנגר שאני עושה אצלו את המטבח והראיתי לו כמה דברים שצריך לשנות ולשפר בתכנית שהוא עשה. אני רוצה לומר לך שאני ממש שמח שקניתי את הערכה, היא ממש עוזרת לי ולנגר שלי לתכנן את המטבח כמו שצריך.

העלות של הערכה זניחה לגמרי לעומת התועלת שהוא נותן.

אני בדרך לשיפוץ כללי של הבית כולל תוספת בניה (פשוט מחכה לאישור מהעירייה – היתר בניה) רק שזה לוקח זמן. אני שמח שעד שאני מתחיל (הייתי אמור להתחיל כבר לפני כמעט שנה) יש לי זמן לעבוד עם הערכה. זה נותן המוווווןןןןן!

במקום לחטט בכל האתר שלך ולחפש את כל הנושאים והטיפים, העדפתי לקבל מנה מרוכזת ונוחה לשימוש במקום אחד. גם מדריכי הוידאו וגם התוספות שהכנת פשוט עושות הכל יותר ברור ויותר קל.

תודה רבה רבה. שווה כל שקל!"

--ולדימיר נירקין, כרמיאל

×
מאת: כרמית האס

במשך 10 השנים האחרונות גרנו בדירות שכורות, והמטבחים היו בהתאם. למדנו שאם צריך אפשר להסתדר גם בלי ארונות מטבח, בלי משטחי הנחה, ועם משולש עבודה קטן עם צלעות של 60ס"מ...

עכשיו בשעה טובה אנחנו סוף סוף קונים דירה משל עצמנו, ואני מאוד מתרגשת מהאפשרות לגור בבית עם מטבח נוח, פרקטי, נאה ושמתאים לצרכי המשפחה הגדלה שלנו.

אבל, התקציב שלנו מאוד מאוד מצומצם.

מראש החלטתי לקנות מטבח יד שניה מה שיאפשר לנו לקבל איכות גבוהה יותר במחיר שנוכל לעמוד בו.

אין לנו הרבה משחק - לא בתוכנית הדירה, וגם לא בתקציב.

לכן אני כל כך שמחה שמצאתי את הערכה של עמרי.

לא היינו יכולים להרשות לעצמנו ייעוץ של איש מקצוע, אבל לאחר העבודה עם הערכה אני יכולה לומר בכנות שגם לא הייתי יכולה להרשות לעצמי שלא לעבוד עם הערכה:

הספר מעמיק בצורה יוצאת דופן ויחד עם זאת כתוב באופן ברור ונהיר, וגם מעניין מאוד.

הספר מפרט חוקים וכללים לתכנון ומיקום האלמנטים השונים במטבח, וזה הפך בעבורי את משימת התכנון ממשהו מעורפל של לנחש ולמקם לפי מה שנראה לי מתאים ולקוות לטוב, למשהו מאוד מובנה, הגיוני וברור.

הספר מסביר עקרונות שונים לתכנון פרקטי של המטבח, מראה פתרונות שונים לאילוצים שונים, ומנחה כיצד לקבל החלטות ופשרות (כי כמעט תמיד אי אפשר לעמוד בכל העקרונות יחד).

בספר ישנם שרטוטים ותמונות רבים שמפשטים מאוד את ההבנה של העקרונות השונים.

הספר יהיה שימושי מאוד למי שמתכנן מטבח מאפס, ויכול להחליט על גודל המטבח, על המבנה שלו, ועל מכשירי החשמל והריהוט שהוא מתכנן לקנות,

ויהיה שימושי מאוד גם למי שכמונו - עובד עם מבנה חדר מוגדר, עם מקרר שיש לו כיוון פתיחה ידוע מראש, וצריך לקחת את האילוצים ולתכנן איתם מטבח טוב.

זה גם מאוד עוזר לדעת לזהות אם את תוכנית המטבח או הדירה הקיימים תכנן איש מקצוע שבקיא בתחום.

סדרת סרטוני הוידאו מוסיפה ומעמיקה את העקרונות של הספר. הספר הוא הבסיס, ובסרטונים עמרי מראה דוגמאות ויזואליות רבות, יורד לפרטים שאי אפשר להביא בכתב, ומלווה בהסברים בצורה מאוד ברורה ונעימה. אני ממליצה מאוד לצפות בסרטונים. הם מעצימים את חווית הלמידה ותחושת הביטחון בעיצוב המטבח בעצמך. מאוד אהבתי את האפשרות לראות תמונות של מטבחים אמיתיים, לזהות בעיות, ולחשוב על פתרונות.

זה עוזר מאוד להעמיק את ההבנה לפני שניגשים למלאכת התכנון.

הצ'ק ליסטים מצויינים למי שצריך מסגרת ברורה שבה מרוכזים כל הפרטים הנחוצים בצורה מסודרת. יש צ'ק ליסט שמרכז ברשימה את כל הדברים שצריך לזכור בתכנון המטבח, ומאוד עוזר להדפיס אותו ולעבוד איתו מול העיניים, ולהיות בטוחים שלא שוכחים שום דבר.

העבודה המסודרת עם טופס התקציב מאוד שימושית, וגם היכולת ללמוד לשרטט בעצמי את תכנית המטבח (מעבר לדפי שרטוט לעמרי יש סרטון שמסביר זאת באופן ברור).

הצ'ק ליסט של עיצוב ותכנון המטבח הוא כלי מדהים. אני ממליצה בחום להתחיל דווקא בעבודה עם הטופס הזה, למלא אותו, ולחזור אליו שוב לאחר קריאת הספר. הוא עוזר להכניס לתכנון המטבח את הלב- שהפונקציונליות תהיה לא רק לפי הכללים, אלא גם בהתאם לצרכים שלכם, וגם בהתאם לחלומות.

המטבח הוא חלק חשוב מאוד בבית, ומאחר וזה שיפוץ להרבה מאוד שנים קדימה, ושכרוך בעלויות נלוות גבוהות, אני ממליצה מאוד לעבוד עם הערכה, שעוזרת לתכנן את המטבח האופטימאלי, שיהיה נעים ושימושי, וגם לבחור את הרהיטים ומכשירי החשמל המתאימים ביותר, בגדלים הנכונים, ובמיקום הנכון.

הערכה מפרטת על דברים שלא הייתי חושבת עליהם בעצמי, ואני שמחה מאוד לקבל החלטות מושכלות שימנעו הוצאות מיותרות בהמשך, או פשרות במטבח שלא מתוכנן טוב, ושמחה מאוד על היכולת לעשות זאת בעצמי!

--כרמית האס

×
מאת: אידה ורן אלפרט

אנו זוג שבונה לראשונה את בית הקבע שלו. לאתר של עמרי ולערכת סודות תכנון המטבח הגענו דרך גלישה וחיפוש מטבחים ועיצוב מטבחים.

על אף שאנו עובדים עם מעצבת פנים לתכנון ועיצוב הבית, לנושא המטבח הרגשנו שאנו צריכים הכוונה וסיוע נוספים מאיש מקצוע.

על הערכה המקצועית אין מה להוסיף. הערכה מדברת בעד עצמה. נציין כי לא מצאנו שום מקור אחרת בעברית בו קיימת התייחסות נרחבת ומקיפה כמו זו שבספר ובערכה.

בספר מצאנו התייחסות לכל ההיבטים של עיצוב ובניית מטבחים, החל בתכנון המטבח דרך הכוונה על סוגי מטבחים, פונקציונליות של כל מכשיר ומכשיר, התאמת מיקומו המיטבי במטבח ועד למיקום של שקעי חשמל טיפים והמלצות.

כך למשל מהספר למדנו על "משולש העבודה במטבח" וכי מיקום המקרר כפי שהופיע בתכניות הראשונות שלנו עשוי להיות בעייתי.

לאחר שמלאנו את השאלון המפורט על הצרכים והרצונות שלנו מהמטבח החדש, עברנו ביחד שוב על כל פרט ופרט בתכנית המטבח כדי לבדוק התאמה. עברנו על מיקום הכיור, מיקום הכיריים והמרחקים ביניהם. כולל נושא משטחי הנחה ומשטחי עבודה.

ראינו כי לא השארנו מספיק מרחק בין האי לשיש של הכיור, קבלנו הכוונה למיקום וגובה של התנור והמיקרו גל כמו גם למיקום יתר מוצרי החשמל.

אנו ממליצים מכל הלב על הליווי וההכוונה של הערכה "סודות תכנון המטבח".

--אידה ורן אלפרט

×
מאת: גלית שהם

עמרי שלום,

סיימתי לקרוא את הספר הנהדר שלך וגם לצפות במדריכי הוידאו. אני חייבת לומר שההדרכה שלך מצויינת בכל מובן שהוא.

ראשית, הספר כתוב בצורה קולחת, קלה להבנה, בשפה בהירה ומלאת הומור, באופן שמאפשר להדיוטות מוחלטים להבין מושגי יסוד ולחשוב על דברים שמעולם לא הייתי מעלה על דעתי לחשוב עליהם לפני תכנון מטבח - למשל כל הנושא של משטחי הנחה, כיוון פתיחת המקרר, משולש העבודה, רווח בין כסאות וכד'. גם השרטוטים שיש בספר מאוד עזרו והקלו להבין את הסבריך.

מדריכי הוידאו מצויינים גם כן ובהחלט מוסיפים ומשלימים את הספר. כך למשל, לאחר קריאת הספר רציתי להעיר לך שחסר הנושא של גובה כסאות לחצי בר (כי בשרטוט גובה הכסא של שולחן רגיל הוא זהה לגובה הכיסא בחצי בר), אבל מדריך הוידאו השלים לי נקודה זו כשדיברת באריכות על סוגי כסאות בר ולאיזו דלפקים הם מתאימים. ממש מושלם!!

דפי העזר מצויינים גם הם - תמציתיים, תכליתיים, עוזרים להתמקד הן בפן הכלכלי והן בפן העיצובי.

גם האתר שלך מעולה ומשלים למעשה את כל הנושא העיצובי, ונתרמתי ממנו רבות!!

אין ספק שאמליץ על הערכה שלך ועל האתר לכל מי שיתעניין.

המון המון תודה,

--גלית שהם

×
מאת: נגה עוז

הי עמרי,

קודם כל רציתי להגיד שהמדריך שלך מצוין.

הוא ברור, מתומצת (אבל לא יותר מדי) וקל מאוד להבנה.

אני חייבת לציין שלאחר שקראתי את המדריך והתכוננתי עם הערכה שלך, התכוננתי לפגישה מעצבת המטבחים בצורה הרבה יותר טובה ומקצועית.

ולא רק שהפגישה הייתה הרבה יותר יעילה, היא גם הייתה קצרה יותר ועניינית יותר.

הרגשתי ש"עשיתי שיעורי בית" שממש עוזרים.

מה שעוד אהבתי זה שאפשר ממש לשמוע אותך מדבר ומסביר (כן, כולל הבדיחות :) ) וככה מרגישים שזה מדריך אישי ולא סתם עוד ספר הדרכה.

תודה רבה על האפשרות!

--נגה עוז

×
מאת: מיכל צ.

אנו עומדים בפני מעבר דירה, אותה רכשנו מקבלן. בעת הרכישה, הדירה כבר היתה מחולקת ובמטבח היו מותקנות מערכות האינסטלציה, החשמל והגז.

מצב זה יצר הכרח להצמד לתוכנית הקבלן ובהתחשב בגודלו של המטבח (10 מ"ר) ובכך שצריכה להיות הפרדה בין בשר לחלב שתכלול הפרדה בכיורים, משטחי עבודה, אחסון כלים, תנור כפול ועוד, הבנו שעומד בפנינו פרויקט לא פשוט.

הייתי עובדת עיצות.

עד שהגיע ליידי אוצר בלום. ערכת "סודות תכנון המטבח".

כבר ברפרוף ראשוני התרשמתי מהחשיבה הפרקטית ומהירידה לפרטים. על הכל אתה חושב! דפדוף בספר, מביע בין השורות את רמת המקצועיות הנדירה שרכשת בתחום וניכר הסיפוק הרב שאתה מוצא משיתוף המתענינים בתחום.

הספר כתוב בשפה רהוטה וקולחת לצד הדמיות ברורות וממחישות. לא יכולתי לחשוב על מדריך טוב מזה.

בזכות העבודה עם ערכת סודות תכנון המטבח שלך, קיבלתי פרופורציות בנושאים רבים ונמנעתי מלבצע טעויות קריטיות בסידור אזור הישיבה ומספר המושבים.

(חכמינו ז"ל אומרים "יוסיף דעת יוסיף מכאוב" – לאחר שקראתי את פרק "מעברים וכניסות למטבח", התאכזבתי לדעת שמיקום המקרר לא ניתן להזזה ויוצב בכניסה. דלתו הפתוחה תחסום כניסה למטבח).

נושא התאורה ומיקום השקעים נתן לי המון חומר למחשבה כיצד להפוך את המטבח שלי לפונקציונאלי ככל האפשר.

ערכת הערכת העלות - מאפשרת לנו בקרה תמידית ומיקוד, בתכנון מטבחים קל מאד להיסחף...:) יחד עם זאת פרגנתי לעצמי ב'ממלכה שלי' וללא נקיפות מצפון באלמנטים שונים במטבח שיהפכו את חיי לחיים נוחים יותר כדוגמת ארונות-מגירות.

הערכה השאירה בפי טעם של עוד...

אשמח לראות בהמשך ערכה או ספר שיסקור את כל נושא חומרים, הסגנונות וכדומה.

תודה מעומק הלב!

--מיכל צ.

×
מאת: יצחק גוטליב

אני מאוד ממליץ על הערכה של עמרי.

אנחנו בתהליך של בניית בית ויש אינספור דברים שצריך לתכנן בפרוטרוט ממש מאפס.

הערכה עזרה לנו מאוד בהבנת הצרכים של המטבח, סדרי עדיפויות ובעיקר עזרה לירידה לפרטי פרטים של כל פונקציה.

אנחנו עכשיו בסוף תהליך התכנון ואין לתאר את התרומה של הערכה לתכנון שלנו.

דבר נוסף ולא ברור בכלל הוא הזמינות של עמרי לענות לנו בסבלנות על השאלות שעלו במהלך התכנון תוך נתינת עצות מעשיות וחוות דעת העל מחשבות שלנו.

תודה רבה רבה!

ההמלצה שלנו לכל מי שמתכנן בניית מטבח שישקיע את הכסף הקטן הזה. מטבח זה הוצאה של פעם- פעמיים בחיים, לא יותר...

--יצחק גוטליב