שלום, אורח
אימייל : סיסמה: זכור אותי
  • דף:
  • 1
  • 2

נושא: עיצוב מטבח חדש

עיצוב מטבח חדש 09 יול 2011 12:19 #1

שלום רב,לא להאמין שמצאתי את האתר הזה במקרה. זקוקה בדחיפות לייעוץ נרחב.רכשתי דירה מקבלן וחברת מטבחים הכינה לי תכנית,אשלח את התמונה ואשמח להערות והארות למיניהן
יש להתחבר כדי להגיב.

תכנית של כל הבית למראה הכללי 09 יול 2011 12:35 #2

יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: עיצוב מטבח חדש 09 יול 2011 13:11 #3

חשוב לציין,רוחב האי-1.20 ומרחק האי מן הארונות 90 ס"מ. לפי תכנית הבית בכללותו נראה לי שאני לא יכולה לגלוש עם האי החוצה
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: עיצוב מטבח חדש 09 יול 2011 18:14 #4

הי מירב,

גם אני שמח שמצאת את האתר :)

דבר ראשון, היית יכולה להעלות את שלושת התמונות בפוסט אחד. אחרי שמוסיפים תמונה, מיד מופיעה עוד תיבה להוספת תמונה נוספת...

בכל מקרה ובלי קשר, קשה לי לקרוא את המידות של המטבח וגם חסר לי מבט על החזיתות. אם תוכלי לשלוח שוב עם גם עם חזיתות וגם עם מידות (שהוספת אפילו ידנית) אוכל לתת לך יותר פידבק ממה שאני עומד לכתוב...

אוקיי, אז ממה שאני כן מצליח לראות, הייתי ממליץ לך לבדוק את הנקודות הבאות -

1. המרחק בין הכיריים לכיור. המינימום צריך להיות 90סמ'.

2. המרחק בין האי לבין משטחי העבודה. לא פחות מ-108סמ'.

3. חסר משטחי הנחה בגודל 40X40סמ לכיריים (הם צמודים לקיר).

4. הדבר הכמעט הכי חשוב במטבח הוא שטח פנוי של משטח עבודה. אולי את יכולה לפנות ארונות גבונים לטובת משטח עבודה?

ובהקשר הזה, מה דעתך על הרעיון הבא -

לסובב את האי ב-90מעלות ולעשות אותו בצורה של ר'? למעשה להפוך אותו ל-'חצי אי'. כך תרוויחי עוד משטח עבודה ונפח אחסון של ארונות תחתונים.

מה את אומרת??
עמרי רדאי - תכנון ועיצוב מטבחים

"אנחנו משקיעים במטבח שלנו עשרות אלפי שקלים. אין לנו מקום לטעויות בתכנון!"
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: עיצוב מטבח חדש 09 יול 2011 19:33 #5

היי,אני מנסה להעלות עוד שירטוטים ומשום מה לא הולך לי.לפי ההערות שלך המטבח שלי זקוק לשיפור. במבט מול הכיור.מצד ימין,מגירות 1.20 + 60 מדיח+ 60 דלת כיור+ 35 תבלינים ובקבוקים.מבט מול ה"גבוהים" מצד שמאל מהקיר, 50 מזןןה+100 מקרר+60 בילט אין ונשאר חלק ריק מעל השיש למיקסר או תמי 4 אוליי יהיה שם תריס ובגובה 2.00 אם אני לא טועה קלאפות מעל כל הגבוהים.

קראתי חלק מהמאמרים שכתבת באתר וכלכך נכון שה"מעצבים" בחברות השונות לא ניגשות כלל להבין מיהו הלקוח אלא מייד עיניהם דבוקות למסך וכמו רובוטים מתכננים,האמת שסגרתי במטבחי זיו ודיברתי עם המנהל על כך,פשוט לפניהם הייתי בשתי חברות אחרות וכולן אותו הדבר
בכל אופן אספר לך מעט על עצמי,כרגע אני חד הורית (רווקה) פלוס ילד שבמעבר הדירה יהיה כבן 4
אני מרוקאית.....חחחח ולמה זה חשוב? ברור הרי, המטבוחה והמאפים והבישולים,בקיצור אני אוהבת מאוד את המטבח,אני מאלו שגם את הפסטה אכין במקום
אבל...לא בכל יום אשתגע,אין לי את הזמן והכוחות לזה,אך המטבח בהחלט יהווה אצלי מקום מרכזי בבית
רציתי מאוד אי לכן הוספתי שם אי ברוחב 1.20 מאחר וראיתי את הקפה בבוקר עם הלפטופ,או ארוחה קצרה וכמובן חשוב מאוד,הכנת המאכלים הקשים בישיבה!!! לסבתות אוליי פחות משנה אך לנו העצלניות קשה היום
אני רוצה אסטתיקה,אווירה,טעם ,יופי,צליל,הכל מהכל,אך המקום קטן וזה משגע אותי
המרחק בין האי לארונות הוא 90,אצלי בבית הנחתי שתי כסאות במרחק הזה מהארונות שלי וניסיתי לפתוח מגירות,אפשרי אך קיימת צפיפות. הוזזתי את הכסאות 20 ס"מ ואין מה להשוות,אך אם תסתכל על כל תכנית הבית,האי ייכנס ממש לאיזור הסלון ואני פוחדת שהזרימה למרפסת תיעצר.הצילו עומרי,זקוקה דחוף לייעוץ
פינת האוכל כלכך קרובה ואני פוחדת להרוס הכל בגלל 10 או 20 ס"מ
אשלח למייל שלך את שאר התמונות
תודה
מירב
עריכה אחרונה: 11 יול 2011 11:16 מאת עמרי.
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: עיצוב מטבח חדש 11 יול 2011 10:22 #6

הי מירב,

מחקתי את הדיון החדש שהתחלת.

אני מעלה את השרטוטים כאן כי זה בעצם המשך של הדיון.

עריכה אחרונה: 11 יול 2011 10:29 מאת עמרי.
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: עיצוב מטבח חדש 11 יול 2011 11:26 #7

הי מירב,

עד כמה שאני רוצה לעזור לך, לצערי אין לי פתרונות קסם. :(

המטבח שלך קטן. את רוצה לשמור אותו יחסית פתוח כדי לאפשר מעבר חופשי לסלון, למרפסת ולפינת האוכל (ואת צודקת!). ומצד שני את רוצה אי.

פשוט אין מקום. לפי דעתי, בסופו של דבר האי יותר יפריע מאשר יועיל. 90סמ מרווח בין האי לשאר המטבח זה מעט מדי. חוצמזה, האם זה רק את במטבח, יהיה לך נוח לשבת עם הגב לשאר הבית בזמן עבודות המטבח הנעשות בישיבה?

את חייבת להחליט מה יותר חשוב ולעשות סדר עדיפויות.

אם בכל זאת את נכנסת אם האי לכיוון הסלון, אז כבר תעשי את זה בגדול. כך שלפחות המטבח יצא הכי נוח שאפשר.

אני חשבתי על משהו בכיוון של חצי-אי. כמו בשרטוט למטה. רק קחי בחשבון שצריך לפחות עוד 30סמ שיש מעבר לקו של הארונות, כדי שכסאות הבר יוכלו להיכנס.

יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: עיצוב מטבח חדש 11 יול 2011 12:04 #8

אם אני מבינה נכון, אתה מציע לי בעצם שהמטבח יהיה בצורת ח',עם חיבור של אי 1.40 כמו שאני רואה. בעצם יש יותר שיש. והכסאות באותו הכוון? לגו הסלון?
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: עיצוב מטבח חדש 11 יול 2011 12:08 #9

אני מציע את זה רק בהנחה שאת מוכנה שהמטבח יבלוט החוצה לכיוון הסלון ושלמעשה המטבח לא יהיה פתוח. כלומר התנועה לא תזרום באופן חלק לכיוון המרפסת והסלון.

ועוד משהו. כמו שכתבתי קודם. את צריכה להוסיף גם 30סמ של שיש הבולט מעבר לארונות כדי לאפשר לשבת בצמוד לאי.

דרך אגב, כבר סגרת עם זיו? הם כבר נתנו לך הצעת מחיר??

יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: עיצוב מטבח חדש 11 יול 2011 12:18 #10

איפה היית לפניי הכל?? כן סגרתי עם זיו על התכנית הזו,הם לא החברה שהקבלן הציע לי (אניס או לוגת) וקיבלתי מחיר טוב "יחסית" 21800. לעומת ההצעות האחרות והכי חשוב לי שהמטבח ייעשה לאחר קבלת המפתח.
מה אומר לך,אני די בדילמה,אני כלכך אוהבת להיות במטבח וכלכך חשוב לי שהכל יהיה פרפקט
יש להתחבר כדי להגיב.
  • דף:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.218 seconds