שלום, אורח
אימייל : סיסמה: זכור אותי
  • דף:
  • 1
  • 2

נושא: בחירת צבע שיש וחיפוי

בחירת צבע שיש וחיפוי 02 אפר 2014 10:42 #1

שלום,

רכשתי מטבח במטבחי זיו, לבן מבריק ציפוי פולימרי דגם גלי. מטבח תחתון בלבד ( מגרות ) וקלפה אחת מעל. הכל בלבן.

לא מצליחה לבחור צבע לשיש ולחיפוי, שום צבע לא מתחבר לי, חיפוי זכוכית הצבע הלבן לא אותו הדבר כמו הארונות, שיש קיסר לבן ממליצים שלא בגלל כתמים שלא יורדים ומפחדת ששחור ואפור יהרסו את היופי של הלבן. אשמח לחוות דעתך. הוספתי תמונה של חדר אמבטיה אבל זו הכוונה של חיפוי הארונות.
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: בחירת צבע שיש וחיפוי 02 אפר 2014 17:54 #2

מבינה אותך. לרוב לארונות לבנים קל מאד להתאים כל צבע, מה לא מתאים ללבן? אבל במקרה של הארונות המיוחדים שבחרת, המרקם שלו דורש משהו מאד עדין ואחיד. איזה גוון יש לריצוף בבית? יכולה להתחבר לצבע הרצפה כמה שאפשר וזה לא יפריע למראה מאד אחיד והרמוני. חשוב שיהיה משטח ללא גווני ביניים או כתמי צבע, אלא אחיד. תבחני גם משטחי קוריאן, אולי יעזור בבחירה.
סורנה כפיר
תכנון ועיצוב פנים
soranakfir.com
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
054-7202280
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: בחירת צבע שיש וחיפוי 02 אפר 2014 17:59 #3

הי דנה,

מספר האפשרויות הוא כל-כך גדול כך שזה הופך את הבחירה לבאמת קשה כמו שאת חווה את זה.

אני חושב שכדאי לך קודם להתחיל לצמצם את האפשרויות לכיוון כללי שאת אוהבת.

הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא על ידי בחינה של תמונות מטבחים לבנים בעזרת גוגל.

את יכולה לעשות חיפוש של מטבחים לבנים יחד עם מילת צבע אחרת כדי להתחיל לאסוף רעיונות.

למשל באופן הבא...

www.google.co.il/search?q=white+kitchen&...US:official&tbm=isch

עשי משחקים על החיפוש כדי לנסות לאסוף תמונות שונות שיעזרו לך לגבש את הכיוון שאת רוצה.

בנוסף את יכולה להעזר באתר של אבן קיסר למשל. יש להם סימולטור שאפשר לשנות בו את גוון הארונות ואת הגוונים של השיש וחיפוי הקיר.

הנה הקישור...

www.caesarstone.co.il/Pages/The-Visualiser.aspx

בשלב הראשון נסי רק להתרשם "ולהרחיב את האופקים" מבחינת האפשרויות. רק בשלב השני כדאי לדעתי להתחיל לחפש את חיפוי הקיר המדויק.

אחרי שיהיו לך נניח שניים או שלושה רעיונות אוכל לעזור לך באופן מדויק יותר לגבי ההתלבטות.

מקווה שזה עוזר :)

עמרי
עמרי רדאי - תכנון ועיצוב מטבחים

"אנחנו משקיעים במטבח שלנו עשרות אלפי שקלים. אין לנו מקום לטעויות בתכנון!"
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: בחירת צבע שיש וחיפוי 03 אפר 2014 06:30 #4

היי,
תודה על המענה המהיר.
דפדפתי קצת באתר אבן קיסר, מה דעתכם על שיש מספר C3100 - לשיש ופנל קטן על הקיר וליד הכיריים לעלות יותר לגובה?
קבצים מצורפים:
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: בחירת צבע שיש וחיפוי 03 אפר 2014 07:27 #5

עיצוב נוסף - מצאתי תמונה תואמת לארונות המטבח שרכשתי.
עיצוב המטבח מגירות תחתונות וקלפה כולם באותו הצבע והדוגמא כפי שציינתי.
מה שמשך את עיני הפעם זו הדלת המעוצבת. יש לי במטבח מזווה ונראה לי לסגור את הפתח עם דלת הזזה כפי שרואים בתמונה הרצב, להשאיר שיש לבן ולשבור עם הדלת.
דעתכם?
קבצים מצורפים:
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: בחירת צבע שיש וחיפוי 03 אפר 2014 07:34 #6

רצב הדוגמא
קבצים מצורפים:
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: בחירת צבע שיש וחיפוי 03 אפר 2014 15:11 #7

היי דנה, זה באמת עניין של טעם. לטעמי האישי, כמו שכתבתי במסר הקודם, יתאים כאן רק משטח חלק, אני לא חושבת שהקרוקודיל משתלב עם מרקם הארונות, זה יותר מידי ביחד לדעתי. ובנוגע לדלת, כנ"ל, משהו בה נוצץ מידי יחד עם חזיתות המטבח המבריקות. הייתי בוחרת דלת עץ במראה טבעי, אפילו משופשף ומשלבת את זה עם מדף כנ"ל בעוד מקום - הניגוד בין החזיתות המודרניות והמבריקות לפריט נוסף טבעי יותר מאד מוצלח לטעמי.
אם את אוהבת דרמה אז אפשר משטח שחור חלק ודלת הזזה שחורה, יכול להיות מאד מרשים ואז לאבזר בשחור לבן. אם הניגוד חריף לך מידי אז אולי באפור? מה צבע הריצוף, האלומיניום?
סורנה כפיר
תכנון ועיצוב פנים
soranakfir.com
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
054-7202280
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: בחירת צבע שיש וחיפוי 07 אפר 2014 15:59 #8

Please help !!לא מצליחה לבחור :( מה דעתכםם על שיש שחור אבן קיסר 5100 או 5003 בתוספת פסיפס זכוכית שחור לבן או שחור אפור מעל לכיריים ( אינדוקציה שחור )? תזרקו לי עוד טיפים בבקשה בבקשה
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: בחירת צבע שיש וחיפוי 07 אפר 2014 18:22 #9

ה5003 מאד יפה בעיני, יכול ללכת טוב יחד עם הארונות.
לגבי הפסיפס השחור לבן הוא באמת מחבר בין חלקי המטבח אבל נראה לי קצת עמוס מידי, תנסי לראות את המשטח עם הפסיפס יחד, זה משהו שצריך לראות בפועל.
איזה עוד צבעים וחומרים יהיו בבית? מה צבע הריצוף? החלונות?
סורנה כפיר
תכנון ועיצוב פנים
soranakfir.com
054-7202280
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: בחירת צבע שיש וחיפוי 07 אפר 2014 19:05 #10

היי, תודה על המענה. צבע הריצוף בז׳ בהיר והאלומיניום אפור כהה. יהיה גם אי עם בסיס כמו ארונות המטבח ואני רוצה פינת אוכל בצבע עץ או בהיר או כהה
יש להתחבר כדי להגיב.
  • דף:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.307 seconds