שלום, אורח
אימייל : סיסמה: זכור אותי
  • דף:
  • 1
  • 2

נושא: זכוכית לקלפה וחיפוי קרמיקה

זכוכית לקלפה וחיפוי קרמיקה 26 ספט 2011 18:18 #1

שלום וערב מצוין וכמובן שנה טובה,
עיצבתי מטבח אצל מעצבת,משפצת דירה קומפלט.הריצוף בצבע שמנת הנוטה יותר ללבן בשילוב כתמים אפורים,קיצור מאוד קלאסי ויפה.בחרתי פורמייקה לבנה (לא מבריקה מפני הפרקטיקה...ילדים וכו')ולא היה במלאי של אפרא,ע"כ לקחתי את אותה הפורמייקה בצבע פרקטי יותר אפרפר : 2620 של אפרא.המעצבת התאימה קלפות של בלום לבן עם עלים מראה,התאמתי שיש אפור כהה של קיסר 4120,היא מאוד רוצה חיפוי קרמיקה אפור בהיר שנראה ממש תואם לפורמייקה,אני לא רגועה כיוון שנדמה לי אפור מידי.למה לא לבן עם פס ניקל??חוצמזה,אולי כדאי בכלל צבע שונה לקלפות??אציין כי המטבח אינו גדול במיוחד ואין בו מי יודע מה שמש.(יש גם דלפק המשמש כפינת אוכל)לא אפסיק להודות לך באם תענה לי מהר.תודה ושנה טובה
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: זכוכית לקלפה וחיפוי קרמיקה 26 ספט 2011 18:41 #2

הי שוש,

אני מקווה שהתגובה שלי מספיק מהירה :)

לפי התאור שלך אני נוטה להסכים איתך. הכל נשמע לי אפור מדי. גם ארונות, גם שיש וגם חיפוי קיר.

לפי דעתי בהחלט כדאי לשבור את הצבע הזה על ידי חיפוי קיר בצבע אחר. לא ברור לי למה את מתכוונת בפס ניקל (יש לך תמונה), אבל חיפוי קיר למטבח בצבע לבן בהחלט נשמע לי מתאים וקלאסי. הלבן יילך טוב עם האפור של הארונות והשיש ועם השמנת של הריצוף.

הבחירה של הקלפות דווקא נשמעת לי די מוצלחת. כמובן שיש עוד המון בחירות אחרות מוצלחות אבל מה שרשמת בהחלט יעבוד טוב.

בהצלחה ושנה טובה!
עמרי רדאי - תכנון ועיצוב מטבחים

"אנחנו משקיעים במטבח שלנו עשרות אלפי שקלים. אין לנו מקום לטעויות בתכנון!"
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: זכוכית לקלפה וחיפוי קרמיקה 27 ספט 2011 06:34 #3

וואו.מה זה תודה,סייעת לי מאוד.צרפתי קובץ של המטבח,מקווה שזה יעבוד...כשאמרת צבעים שונים לזכוכית,למה אתה מתכוון?אולי תכוון אותי לכוון שונה??או שמא זו בחירה כן טובה??ואם הזכוכית בקלפות בצבע אחר ,תמליץ לי גם על צבע חיפוי,טוב?!תודה מראש ויום מאיר!!!
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: זכוכית לקלפה וחיפוי קרמיקה 27 ספט 2011 06:48 #4

עמרי בוקר מצויין,
תודה על התגובה המהירה,ראית את התגובה שלי?כנראה שלא ,נדמה לי שלא רשמתי במקום הנכון.אז הנה:אמרת צבעים אחרים למה התכוונת,אולי תכוון אותי,אבל אז גם אבקש הכוונה לגבי חיפוי קרמיקה.פתוחה להצעות(לא אדומות...)ממש תודה,שוש
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: זכוכית לקלפה וחיפוי קרמיקה 27 ספט 2011 19:00 #5

הי שוש,

קיבלתי את המייל שלך אבל אני לא מצליח לפתוח את הקובץ. זה לא קובץ תמונה נכון? שלחי אליי קובץ תמונה ואז אעלה אותו (או שתוכלי לנסות להעלות בעצמך שוב).

היה נדמה לי שכבר כתבתי לך לגבי צבע חיפוי הקיר, אבל אכתוב שוב... מאחר ולפי התרשמותי ממה שכתבת את מעוניינת בעיצוב קלאסי, הייתי ממליץ על חיפוי קיר לבן. הלבן יילך טוב עם האפור של הארונות והשיש ועם השמנת של הריצוף.

דווקא הזכוכית עם העלים הכסופים בקלפות, נראות לי מוצלחות (כמו שכבר כתבתי). העלים ישברו את הלבן של הארונות ויוסיפו נקודת עניין ופוקוס במטבח. מצד שני המטבח ישאר בעיצוב קלאסי ומרשים.

מאחר שיש אינסוף אפשרויות נוספות, הייתי מציע לדבוק עם מה שאת יודעת שאת אוהבת ומתחברת אליו. דעתי בעניין הזה היא שאפשרויות נוספות רק יבלבלו אותך בסופו של דבר.

בכל מקרה, אם את מתעקשת, אני חושב שהדרך הטובה ביותר לבחון אפשרויות נוספות היא לעשות חיפוש באינטרנט של מטבחים (באנגלית) ולסנן לפי צבע לבן. זה ייתן לך מעט רעיונות נוספים אבל יכול גם לבלבל אותך.

דרך אגב, כבר יצא לך לחשוב על תאורה מתחת לקלפות. זה ממש יכול לשדרג את המטבח ולהפוך אותו לעכשוי.

יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: זכוכית לקלפה וחיפוי קרמיקה 27 ספט 2011 21:12 #6

עמרי,
חבל שלא הצלחת לראות את התמונה אשתדל שוב לשלוח.בכ"ז אני חייבת שתדע שעזרת לי מאוד והייתי רגועה היום רק בזכות החיפוי הלבן שעשה לי סדר בראש,איזה יופי של פורום תמשיך לעשות טוב לאנשים!!!שנה טובה,שוש
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: זכוכית לקלפה וחיפוי קרמיקה 04 אוק 2011 16:17 #7

עמרי,שוב אני...
לא יודעת אם אתה זוכר ולכן אני מזכירה לך...
מטבח פורמייקה צבע שמנת אפור עם קלפות זכוכית לבנה עם עלים מראה,לקחנו חיפוי קיר לבן,אני בחרתי שיש אפור כהה 4120 טרם הזמנתי וע"כ המשכתי לבדוק דגמי שיש,יצא לי לראות דגם חדש ממש של קיסר :אפור קרם בהיר עם כמו קישקושים לבנים ,לא ידוע לי המספר נדמה לי שזה ממספרי ה-1600 בקושי מראים אותם בגלריות של קיסר.שאלתי היא:מה עדיף למטבח,ברור שהשיש הבהיר יתן מראה שקט יותר,אך גם מאוד מיוחד,מה לטעמך היית עושה??
נ.ב. ידוע לי כי השיש הבהיר יקר בהרבה,אך זה לא הנושא(יען כי מוציאים פעם בחיים על מטבח מושלם,בתקוה!!!)תודה
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: זכוכית לקלפה וחיפוי קרמיקה 04 אוק 2011 19:35 #8

הי שוש,

דבר ראשון אני אוהב את הגישה שלך לגבי העלות של המטבח. הקלישאה השחוקה שהמטבח הוא מרכז הבית צריכה גם להכתיב את המעשים. אני מסכים אתך לחלוטין בנושא הזה.

לגבי השיש. חבל שאין לך את מספר הדגם, זה היה יכול לעזור.

בכל מקרה, נראה לי שיש כאן טרייד. מצד אחד שיש אפור כהה יוסיף 'דרמה' למטבח וישבור את גווני האפר-לבן. מצד שני, שיש בהיר יחסית אבל עם טקסטורה מיוחדת גם יוכל להוסיף את העניין הדרוש.

הדבר היחידי שאני לא יודע לומר היא עד כמה הטקסטורה של השיש הבהיר יותר היא דומיננטית. אם היא מאוד דומיננטית, זה יכול להיות יותר מדי יחד עם הקלפות עם העלים הכסופים. כלומר מטבח 'מקושקש' מדי.

אם אני הייתי צריך לבחור, והטקסטורה של השיש הבהיר יותר לא מאוד דומיננטית, הייתי בוחר בו.

הטעם שלי נוטה לסולידי יותר. אבל מה שיותר חשוב הוא הטעם שלך...

נסי לאתר את הדגם או להעלות תמונה כלשהי. אפילו תמונה שאת צלמת עם הטלפון הנייד.

יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: זכוכית לקלפה וחיפוי קרמיקה 04 אוק 2011 20:14 #9

עמרי,ערב טוב,וסחטן על התגובות המהירות כאילו ואין לך דבר מלבד המטבח שלי...
מצאתי את הדגם,קוראים לו : סופרימה חדשה 1600 של קיסר.היא מאוד עדינה,ומהממת!
תודה רבה,שוש
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: זכוכית לקלפה וחיפוי קרמיקה 04 אוק 2011 20:28 #10

כשאני עונה לך באמת אין לי שום דבר אחר... אני חושב רק על המטבח שלך :)

לא ראיתי את הדגם הספציפי הזה במו עיניי, אלא רק בתמונות. אם הוא יותר עדין ממה שנראה בתמונות אז הוא בהחלט יכול להתאים יחד עם העלים של הקלפות.

יש להתחבר כדי להגיב.
  • דף:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.191 seconds