שלום, אורח
אימייל : סיסמה: זכור אותי

נושא: חידוש/החלפת מטבח בדירה שכורה - איך להתחיל?

חידוש/החלפת מטבח בדירה שכורה - איך להתחיל? 25 מרס 2019 22:15 #1

שלום רב,

אנחנו גרים בדירה שכורה לטווח ארוך, ועומדים להישאר בה לפחות עוד 3.5 שנים.
אנחנו מאוד אוהבים את הדירה ומרביתה משופצת, החלק היחיד שלא משופץ בדירה זה המטבח שהוא מאוד ישן (מאז שהדירה קיימת, מעריך שמעל 25 שנים).

בעיקר מפריע לנו שיש פורמייקה במקום שיש וזה קשה לנקות ודביק, והארונות והמגירות כבר ממש ישנים (בעיקר מורגש בחזית אבל אני לא בטוח אם המאחורה במצב טוב או לא).

דיברנו עם הבעל בית והוא הסכים לבחון אופציה של לשפץ את המטבח (כאשר סביר שאנחנו נשתתף בחלק מהעלויות) וביקש שנביא הצעות רלבנטיות.

צירפתי תמונות של המטבח ואני תוהה איך להתחיל בכלל, האם ללכת על חידוש מטבח או שצריך להחליף את כולו, באיזה תקציב אפשר לעבוד בכל אחת מהאופציות.

ברור לי שאנחנו לא משנים את המטבח אלא המבנה שלו יישאר כמו שהוא, צריך להגיד שאנחנו גם מאוד אוהבים את הבר הנמוך שיש שם כי הילדים מאוד אוהבים לאכול שם אז נרצה לשמר אותו.

אשמח לעזרה,
תודה,
שי
קבצים מצורפים:
יש להתחבר כדי להגיב.

חידוש/החלפת מטבח בדירה שכורה - איך להתחיל? 26 מרס 2019 07:44 #2

לא הייתי משקיעה בשיפוץ המטבח הישן, העלות לא תהיה שווה את התוצאה.
אבל, הוא מהישנים שיש להם חן ואיזה הגיון עיצובי חביב. אם בעל הדירה מוכן להשקיע במטבח חדש בעלות סבירה (סטייל הום סנטר, או אפילו איקאה) אז יופי.
אם לא, הייתי מתמקדת במקום שמפריע לכם, המשטח. שיש חדש ופירוק המשטח הישן יהיה יקר מידי לתחושתי, מה שהייתי בודקת זו אופציה לקילוף הפורמייקה הפנימית של המשטח והדבקת אריחים יפים על המשטח, משהו כמו בתמונה המצורפת.
וגם ברור ע"פ התמונות שאתם זקוקים לאחסון נוסף וקצת סדר שינקה את המשטח מפריטים,
כבר ההרגשה תהיה נעימה יותר, כדאי להשקיע בארון קנוי נייד, סגור או עם ויטרינה, כמו בתמונה השניה שהיא גם דירה שכורה שעיצבתי, למיקום נוח בסמוך למטבח. שווה להשקיע כדי שגם דירה שכורה תרגיש בית.
קבצים מצורפים:
סורנה כפיר
תכנון ועיצוב פנים
soranakfir.com
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
054-7202280
יש להתחבר כדי להגיב.

חידוש/החלפת מטבח בדירה שכורה - איך להתחיל? 26 מרס 2019 07:50 #3

תודה רבה על התגובה!

מה העלות של מטבח סטייל הום סנטר או איקאה? אם רוצים ללכת על זה צריך פשוט לקחת תמונות ושרטוטים וללכת לשם או מה?

איך נכון לבדוק את האופציה של הקילוף והדבקת אריחים? מי עושה כזה דבר ומה העלות בסדר גודל?

אנחנו לגמרי בענין של להשקיע בדירה שתרגיש בית, לא צריך לשכנע אותנו :)
יש להתחבר כדי להגיב.

חידוש/החלפת מטבח בדירה שכורה - איך להתחיל? 26 מרס 2019 08:30 #4

היי, העלויות תלויות בהרבה גורמים, סוג, חומר, גודל, כך שאין לי איך לענות לך על זה.
לשאלתך הראשונה - כן.
ביצוע משטח אריחים - רצף\ שיפוצניק. בהצלחה :)
סורנה כפיר
תכנון ועיצוב פנים
soranakfir.com
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
054-7202280
יש להתחבר כדי להגיב.

חידוש/החלפת מטבח בדירה שכורה - איך להתחיל? 31 מרס 2019 22:49 #5

תודה רבה סורנה.

האם בשביל ללכת לייעוץ מטבחים באיקאה השרטוט הבא מספיק טוב ביחד עם התמונות או שצריך יותר מזה?

שרטטתי את המרחקים המדויקים של כל הקירות ובנוסף את המיקום של הכיור ושל הגז שנראה לי חשוב.
הדבר היחיד שלא הצלחתי לשרטט זה את התקרה הנמוכה שנמצאת בארונות בחזית אבל יש לי את המידות שלי.

ברור לי שלפני הזמנת מטבח אני אצטרך להביא מודד מקצועי, השאלה אם בשביל לקבל מושג על עלויות כדי שאוכל לדבר עם הבעל בית זה מספיק טוב?

תודה,
שי
קבצים מצורפים:
יש להתחבר כדי להגיב.

חידוש/החלפת מטבח בדירה שכורה - איך להתחיל? 01 אפר 2019 07:45 #6

בכיף, הנתונים שציינת בסדר גמור להצעת מחיר. בהצלחה!
סורנה כפיר
תכנון ועיצוב פנים
soranakfir.com
054-7202280
יש להתחבר כדי להגיב.

חידוש/החלפת מטבח בדירה שכורה - איך להתחיל? 18 אפר 2019 23:53 #7

שוב שלום,

אז היינו באיקאה וקיבלנו הצעת מחיר של מטבח טוב אבל מבחינת חומרים ברף הנמוך שיש להם שייצא 35 אלף ש"ח ...
שצריך להגיד שזה בלי להבין כמה העלות של להחליף קרמיקה וכאלה ...

היא טענה שהמטבח גדול ושיש שם כמעט 8 מטר שיש שיעלה הרבה, וזה עוד עם פשרה שהם לא יכולים לטענתה להעמיד לנו בר נמוך כמו שיש לנו היום (72 ס"מ) כי אין להם שיש/משטחים כ"כ נמוכים ובפועל נצטרך להוסיף בעבודה מול נגר משטח עץ בנוסף לשיש. אנחנו מאוד אוהבים את הבר הנמוך הזה שנוח מאוד לילדים לאכול שם.

אני חייב להודת שציפיתי להצעה בסדר גודל הרבה יותר נמוך סביב 20 אלף.
האם זה הגיוני שזה הסדר גודל (זה בסדר אם כן, סתם להבין אם יש טעם לנסות בעוד מקומות).

אולי בכל זאת כדאי לפנות לנגר שיציע חידוש של הדלתות? זה לא ייצא משמעותית יותר זול וכן ייראה חוויה אחרת?
יש לכם המלצה אולי לנגר שכדאי לנסות?

שוב תודה וחג שמח,
שי
יש להתחבר כדי להגיב.

חידוש/החלפת מטבח בדירה שכורה - איך להתחיל? 19 אפר 2019 09:10 #8

אכן נשמע יקר לאיקאה, מאמינה שניתן להוזיל בתכנון עם מחשבה על עלויות. נסו גם בהום סנטר.
סורנה כפיר
תכנון ועיצוב פנים
soranakfir.com
054-7202280
יש להתחבר כדי להגיב.

חידוש/החלפת מטבח בדירה שכורה - איך להתחיל? 01 מאי 2019 21:16 #9

אל תשכחו שהצעת המחיר שקיבלתם באיקאה או שתקבלו בכל מקום אחר היא רק למטבח החדש. לזה צריך להוסיף את כל עניין פירוק המטבח הישן, פינויו, והכנת השטח למטבח החדש (טיח, צבע, חיפוי הקיר מחדש כי חלק עלול להינזק וכיוב, אולי שינוי או הוספת נק חשמל וכו). זו עלות לא מבוטלת נוספת שצריך לקחת בחשבון...
יש להתחבר כדי להגיב.
Time to create page: 0.358 seconds