שלום, אורח
אימייל : סיסמה: זכור אותי

נושא: שאלה לגבי שיש אבן קיסר 4141

שאלה לגבי שיש אבן קיסר 4141 01 אפר 2019 22:13 #1

שלום רב
הותקן לי במטבח חדש שיש אבן קיסר 4141
על ידי אחת מחברות המטבחים.
הפלטה לשיש צריכה הייתה להיות באורך 3.7 מטרים עם פתחים לכיור ולכיריים.
בפועל בוצעה נקודת חיבור אחת לכיור ונקודת חיבור נוספת כ 30 ס''מ מקצה הפלטה ( תחום של מתקן מים) שם חשב הספק שלא אראה את החיבור.
שאלתי היא האם מקובל בפלטת שיש באורך 3.7 מטר יותר מנקודת חיבור אחת בשיש ?
שאלה נוספת האם לפי התמונה המצורפת עלי לדרוש החלפת הפלטה כולה ?
ושאה אחרונה האם פירוק השיש כעת לאחר שהודבק לא יגרום נזקים לארונות.
מצורפות תמונות.
אשמח לתשובה.
אלי.
יש להתחבר כדי להגיב.

שאלה לגבי שיש אבן קיסר 4141 02 אפר 2019 11:06 #2

• שימעת
  • שימעת's Avatar
  • תכנון ועיצוב פנים ומטבחים
הי אלי
בכל מקרה מה שאני מציעה לך לפני הכל זה לדבר עם השירות של אבן קיסר, להסביר להם את המצב ולבקש מהם להגיע לראות ולתת חוות דעת על מה צריך להיות ואיך אפשר לתקן
לפני שאתה פונה לספק, כדי שיהיה לך גיבוי מהחברה
השירות של אבן קיסר טוב מאוד והם נותנים אחריות לכל החיים
זאת בתנאי שמי שהתקין לך את המשטח הוא ספק מורשה שלהם (אפשר לבדוק את זה באתר, יש רשימה)

בעיקרון אורך פלטה של אבן קיסר בהחלט מאפשר משטח 3.7 עם חיבור אחד בלבד, תיאורטית אין צורך בשניים וצריך לבדוק עם הספק מדוע בחר לעשות חיבור נוסף, בייחוד שמדובר ב30 ס"מ מהקצה שזה קצת מוזר
אם מה שאני רואה בתמונה זה פגם במשטח בהחלט יש מקום להחליף אין שום סיבה לקבל את הפגם הזה
בעיקרון ניתן לפרק שיש מבלי לפגוע בארונות, אתה צריך לוודא לפני שמפרקים שמי שמפרק לוקח אחריות מלאה על כל נזק שנגרם במהלך הפירוק וההתקנה המחודשים, בכתב
אם הפגם והחיבור זה משהו שאתה מוכן לחיות איתו, יכול להיות שתעדיף להגיע להסדר פיצויים עם הספק במקום להיכנס לנושא של פירוק והחלפה
שימעת יהב
תכנון ועיצוב פנים ומטבחים
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
054-7737033
יש להתחבר כדי להגיב.
Time to create page: 0.257 seconds
Powered by פורום Kunena
פרזול למטבח חזיתות מטבח חיפוי קיר מזכוכית

תשובות לשאלות קוליות

איך לשדרג מדפים במטבח לבן?

גימור מט או מבריק לארונות מטבח לבנים?

מה צריך להיות גובה מיקרוגל בארון בילטאין?

שאלות ותשובות נוספות? לחצו כאן.

הרשמו לטיפים שלי וקבלו מיידית ובחינם...

• שיטות עבודה בהן אני משתמש באופן אישי בכל מטבח אותו אני מעצב ומתכנן
  • רעיונות מקוריים שיסייעו לכם לתכנן מטבח סופר פרקטי ויפיפה!
  • מידע שיסייע לכם להוזיל את עלויות המטבח ולחסוך כסף!
  • בונוס - דוח מיוחד עם 10 הטעויות הנפוצות בעיצוב מטבחים וכיצד להימנע מהן
  • אני שונא ספאם ולעולם לא שולח ספאם. כתובת המייל שלכם בטוחה אצלי ולעולם לא אעביר אותה למישהו אחר.

אני כבר חייבת לתת לך פידבק על הטיפים האדירים שלך! העצות מצוינות. הכתיבה קולחת. אתה מחדש לנו דברים. מתייחס למה שחשוב לי מכל: פרקטיות ואסתטיקה. ולא שוכח לדבר על עלויות. לא ראיתי התייחסות כזו בשום מקום אחר.

--ליאת הלפרין. ירושלים

מחפשים מעצבת פנים מומלצת?

סורנה כפיר היא מעצבת פנים מומלצת מטעם לימון מטבחים העוסקת בתכנון ועיצוב פנים לדירות ובתים בשיפוץ ודירות קבלן בתהליך בניה.

"כל פרויקט שיפוץ ובניה הוא אתגר מרגש עבורי. יחד אתכם נוכל למצוא פתרונות ולהפוך אילוצים ונתונים קבועים של השטח לבית פרקטי, אישי וייחודי בהתאם לחלומות ולרצונות שלכם."

סורנה כפיר
תכנון ועיצוב פנים
www.soranakfir.com
054-7202280

הירשמו להדרכה לתכנון פנים המטבח המועברת על-ידי מומחה מטעם BLUM ללא תשלום, ותצאו עם מידע בנושאים...

• 'דינמיק ספייס'- חלוקת המטבח ל-5 אזורים מבית Blum
  • איך לתכנן את המטבח לצרכים האישיים שלכם
  • כיצד לבחור את המגירות הנכונות
  • תכנון פנים הארונות לניצול מקסימלי של שטחי האחסון
  • כיצד לבחור יצרן מוסמך עם תעודת אחריות למוצרי הפרזול והדלתות.

ההדרכה נמשכת כשעה וחצי ומתקיימת באחד ממרכזי המידע של בלורן בליווי כיבוד (טעים!).

בסיום ההדרכה תקבלו שובר יעוץ ללא תשלום באחד ממרכזי המידע בבלורן וקטלוגים עם מידע חשוב ורלוונטי.

בנוסף תקבלו למייל טיפים שלי עם מידע עשיר ומגוון שיסיע לכם בהוזלת עלויות ובתכנון מטבח נוח ופונקציונלי.

ההדרכות מתחילות בשעה 17:30. ביום שישי ההדרכות מתחילות ב-9:30.