שלום, אורח
אימייל : סיסמה: זכור אותי

נושא: אודה לחוו"ד על תכנית מטבח

אודה לחוו"ד על תכנית מטבח 27 מאי 2019 23:01 #1

הי סורנה שמעת ועמרי המהממים, ותודה מראש:
המטבח שלנו בן שבעים ומתפורר מבפנים. עקב דלות תקציב והעובדה שאנו גרים בדירה של המשפחה שאולי לא נגור בה עוד כמה שנים אנחנו צריכים להחליפו אבל להשאירו במיקום הנוכחי (למרות שהוא בחדר נפרד כמו פעם, והיגיון אומר לשפץ הכל ולחברו לסלון - אבל זה לא יקרה כי זה לא כלכלי).
המיקום הנכחי הוא אמנם חדר לא קטן, אבל יש בו דלת כניסה בצד אחד, דלת יציאה למרפסת בצד השני - ולכן יכולת המשחק מוגבלת.
מצרפת תכנית (2 עמודים - גם תכנון וגם הדמיה) שאני בהחלט אוהבת ושלמה איתה. אשמח לחוות דעתכם הכללית, ובפרט:
1. האם אתם רואים מגרעות שעלולות להפריע להתנגש להיות לא נוחות?
2.האם יהיה לי מקום איחסון סביר? (יצויין שהיום מקום האיחסון שלי מגוחך כי חצי הארונות מפוררים ומלאי רטיבות מבפנים כך שאינם בשימוש).
שימו לב: היכן שמופיע חלון עם נוף נפלא - זה בעצם חלון למררפסת ישיבה שרק ממנה יש חלון גדול החוצה.
תודה רבה!!!
תודה!!!
קבצים מצורפים:
יש להתחבר כדי להגיב.

אודה לחוו"ד על תכנית מטבח 28 מאי 2019 08:21 #2

היי יעל, בשמחה. בגדול התכנית ניראית נכונה לנתונים.
כמות האחסון די ממוקסמת לשטח, כמובן שעם ויתור על דלפק ניתן היה ליצר קיר גבוהים
מלא לאחסון רב, אפשר אולי לחשוב על דלפק נשלף, שאלה מה מידת השימוש והצרכים.
מיקום הכיריים בצמוד לפתח ומעבר צר (פחות מ1 מ') לא מושלם, אך במבט מהיר לא רואה פתרון טוב יותר.
ממליצה להכניס את המיקרו לאחד המדפים במזווה, לחשוב על הוספת מדפים באיזור שם.
ובכל מקרה מזמינה אותך לשקול שוב את ההשקעה כשהיא לא מושלמת לנתוני הדירה כפי שאת מתארת אותה, עדיין מדובר בהשקעה גבוהה, טיפול ברטיבויות וחידוש חשמל ואינסטלציה,
ואם לא מנצלת את מלוא הפוטנציאל של הדירה אז במקרו זה לא נבון כלכלית.
סורנה כפיר
תכנון ועיצוב פנים
soranakfir.com
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
054-7202280
יש להתחבר כדי להגיב.

אודה לחוו"ד על תכנית מטבח 28 מאי 2019 11:08 #3

תודה סורנה!
הדלפק הוא חובה, היום אנחנו בלי וכל אכילת קורנפלקס היא הליכה לסלון המרוחק. זה סיוט. התפשרתי על שני מקומות.
הפתח לידו הכיריים ממוקמים הוא יציאה למרפסת ישיבה קטנה, היא לא בשימוש תכוף ולא כשמבשלת. היום הכיריים במקום יותר קרוב לשם (איפה שדלפק הישיבה, בקצה שלו צמוד לפתח) וזה מסתדר.
המזווה הוא האיחסון היחיד שיש לי ולכן מעדיפה להשאיר אותו זמין לכל האיחסון (כולל חדפ, מגבות מטבח, שקיות וכיוב). לא רוצה את המיקרו בפנים כך שמצריך פתיחת דלת כל פעם.
אשמח להמשך חווד אם יש לך? :-)
תודה!!!!!
יש להתחבר כדי להגיב.

אודה לחוו"ד על תכנית מטבח 28 מאי 2019 17:22 #4

כשאני חושבת על הפרקטיות של חיי היום יום, לתחושתי איזור המשטח הזה של המיקרו מזמין בלגן של פריטים. הייתי שוקלת להוסיף דלת למזווה, זה יהיה חלק לאחסון שמצריך הזזת כסא לצורך גישה אבל יש לכך יתרונות, וכמובן השיקול לפתיחת דלת לגישה למיקרו היא אישית,
ניתן גם לחלק ל2 דלתות לגובה כך שהעליונה זמינה. בהצלחה!
סורנה כפיר
תכנון ועיצוב פנים
soranakfir.com
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
054-7202280
יש להתחבר כדי להגיב.

תודה - אז אני מנסה להבין ולוודא: 28 מאי 2019 17:41 #5

את מציעה להוסיף לצד המזווה שכבר קיים, עוד מזווה? והמיקרו יהיה בו? ואז כל פעם שניגשים למיקרו צריך להזיז את הכסא?
או שאת מציעה להוסיף עוד יחידת מזווה אבל שהמיקרו יהיה בימנית יותר, זו שכן נגישה - והיחידה הנוספת שפחות נגישה תהיה לאחסון.
בתחילה הצעתי זאת למעצבת והיא אמרה שעוד יחידה תהפוך את האיזור לצפוף מדי ונושם פחות. אני חושבת שאני מסכימה איתה.
עכשיו אני חושבת על עוד אופציה:
שהמדיח יהיה איפה שהוא כעת אבל מורם למעלה, נגיד על מדף כלשהו, ואז המשטח למטה יישאר פנוי ואפשר יהיה לשים עליו טוסטר קופץ (שהוא למשל משהו ששכחתי לחשוב על מקום עבורו), ואולי גם את מכונת האספרסו הקטנה.
ועוד אופציה ,במקום או בנוסף: להוסיף מתחת לאיפה שהמיקרו יחידת ארון רק למטה, בשביל עוד מקום איחסון.
אשמח לדעתך על אלו.
המון תודה!
יש להתחבר כדי להגיב.

תודה - אז אני מנסה להבין ולוודא: 29 מאי 2019 11:01 #6

יעל, את תבחרי בין לנשום בפינה הזו לבין תוספת אחסון.. אני הייתי נוטה להוסיף אם בכל מקרה מתכננת לתפוס את המשטח למיקרו, תוספת האחסון משמעותית יותר לטעמי וארון סגור מסודר יראה טוב יותר מפריטים שונים מפוזרים על משטח. אפשר גם להוסיף תא פתוח, מדפים, יש הרבה אופציות לניצול נכון של האיזור וכזה שלא מעמיס ועושה סדר, תלוי בתקציב ויצירתיות המעצבת. אם למשל תחלקי את דלת המזווה הנוספת לעליונה ותחתונה תוכלי להשתמש יותר בקלות.
ותראי, קשה להכנס לפרטים שאת מבקשת מבלי לשרטט ולהבין לעומק את הצרכים והנתונים, עוזרת כמיטב יכולתי במגבלות הפורמט.
סורנה כפיר
תכנון ועיצוב פנים
soranakfir.com
054-7202280
יש להתחבר כדי להגיב.

תודה - אז אני מנסה להבין ולוודא: 29 מאי 2019 11:08 #7

המון תודה!! איך כמוך! (וכמוכם)...
יש להתחבר כדי להגיב.

תודה - אז אני מנסה להבין ולוודא: 29 מאי 2019 11:30 #8

:) בהצלחה
סורנה כפיר
תכנון ועיצוב פנים
soranakfir.com
054-7202280
יש להתחבר כדי להגיב.
Time to create page: 0.192 seconds