שלום, אורח
אימייל : סיסמה: זכור אותי
  • דף:
  • 1
  • 2

נושא: שיש אדום - כמה לא קל לבחור קלפות...

שיש אדום - כמה לא קל לבחור קלפות... 27 דצמ 2011 16:50 #1

שלום עמרי!

איפה היית, למה מצאתי אותך כשאנו כבר לקראת סוף השיפוץ במטבח ? ... ואפילו לא ידענו שהזמנו מטבח מודרני. רק אחרי שקראנו את הכתבות המעולות שלך וראינו את התמונות הבנו.. יישר כוח!
טוב, את הנעשה אין להשיב, ניגש לשאלה שלנו: חזיתות הארונות בצבע קרם - גוון שקד בהיר, השיש כמו שניתן לראות אדום + נצנצים... רעיון של בעלי הנועז. חיפוי הקירות גם בצבע קרם בהיר וכעת אנו בהתלבטות לגבי הקלפות: הרוב המוחץ בבית טוען לבחירה ב"קליר שמנת" - מה שאומר גוון מבריק הדומה לחזיתות ולחיפוי הקיר. לי זה נראה מעט משעמם וחשבתי להוסיף איזה ציור קטן(כן, באדום)בפינות הזכוכיות המבריקות. מה דעתך? לוחצים עלי להחליט... תודה מראש.
עריכה אחרונה: 27 דצמ 2011 20:08 מאת עמרי.
יש להתחבר כדי להגיב.

נסיון תמונות אחרון לערב זה... בקלפות עסקינן. 27 דצמ 2011 17:03 #2

יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: כמה לא קל לבחור קלפות... 27 דצמ 2011 20:08 #3

הי חני,

ממש אהבתי את המטבח שלכם :)

סופסוף אני רואה מטבח מעניין. אדום נועז, ועוד עם נצנצים! אי מרחף!! איזה כיף לכם :) :)

לגבי השאלה שלך, אני כן הייתי הולך על ציור קטן אדום בפינות הקלפות. זה בהחלט יוסיף למטבח עניין וייחוד.

כל עוד הציור יהיה באמת קטן, לדעתי אין חשש שהעיצוב יהיה עמוס מדי. בקיצור - אני בעד.

ברשותך, שיניתי את כותרת הדיון ל-'שיש אדום - כמה לא קל לבחור קלפות...'.

תתחדשו.

עמרי
עמרי רדאי - תכנון ועיצוב מטבחים

"אנחנו משקיעים במטבח שלנו עשרות אלפי שקלים. אין לנו מקום לטעויות בתכנון!"
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: כמה לא קל לבחור קלפות... 27 דצמ 2011 22:24 #4

היי עמרי!

כולי חיוך מאוזן לאוזן על החיזוק החיובי שקיבלתי לגבי ציור קטן אדום בפינות הקלפות. חכה חכה:
אנחנו רק 5 ימים בבית המשופץ, נתארגן עוד קצת ואשלח תמונות מעודכנות עם קלפות כהלכתן..

איזה כיף זה לקבל מחמאה על המטבח מהמומחה בתחום!

אכן, דלפק אכילה מרחף הוא נוח ברמות (וגם קל יותר לבעל הבית לשטוף תחתיו..). חשוב גם שהכסאות יהיו נוחים, לכן ניקח - בתשלום כמובן - כסאות חצי בר מרופדות + משענת לגב. שוב "נתקענו": צבע שחור - כמו המקרר, או אדום עז - כמו השיש (בכסאות לא ראינו נצנצים...) או שוב קרם בהיר - כמו הדלפק (משעמם...).ולא תאמין: יש גם ריפוד בצבע נירוסטה, כמו הפנל מסביב. איך שומרים על מינון נכון? שגם יהיה מעניין ולא שיגרתי ומצד שני שלא יגרום למיגרנות ולעצבנות מעודף צבעים עזים.

וגם: אתה רואה את הקומקום בצד? מחרתיים ישימו במקומו "תמי 4".(אתה רשאי להשמיט או למחוק אם זה נראה לך פרסומת) טרם החלטתי איזה צבע כדאי מכל המיגוון העשיר שהם מציעים. מבחינתי באים בחשבון אדום, שחור, או שמנת. שוב שמנת. אוף. כל שעה מתקשרת הסוכנת האסרטיבית של מתקני המים ולוחצת עלי שצבע השמנת שלהם הוא פשוט "מדהים" ושאקח אותו. מה אתה אומר גם על זה?
פעם החיים היו הרבה יותר פשוטים, נכון?

תודה מראש, חני
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: כמה לא קל לבחור קלפות... 28 דצמ 2011 20:43 #5

הי חני,

אני כבר סקרן לראות את התמונות!

טוב שאתם לוקחים כיסאות מרופדים. חשוב שהישיבה תהיה נוחה. הרבה אנשים עושים (לדעתי) טעות וחושבים שעל כיסאות בר לא יושבים הרבה זמן.

בפועל יושבים עליהם לא לא מעט וטוב שיהיו נוחים.

לגבי הצבע שלהם. אני לא היית הולך על אדום. זה כבר נראה לי יותר מדי. קצת כמו שיותר מדי מתוק עושה בסוף בחילה...

זה משאיר את הצבע השחור או את צבע הקרם.

את כמובן לא חייבת להסכים איתי, אבל אם אני הייתי צריך לבחור, הייתי הולך על הקרם. ההעדפה האישית שלי הוא מראה נקי ומאוורור. לדעתי יש מספיק עניין בשיש ובקלפות, ובחירה בכיסאות בר עם ריפוד שחור תוסיף מעט כבדות.

באמת פעם החיים היו יותר פשוטים. פעם היו שני סוגים של סופגניות - אם או בלי ריבה. והיום... 30 סוגים, כל אחת יותר משוכללת מהשנייה. ועכשיו רובנו נראים כמו סופגניה בעצמנו ;).

נחזור לעניינו, צבע התמי 4 - למרות מה שכתבתי קודם על צבע כיסאות הבר, בנוגע לתמי 4 אני דווקא חושב שצבע אדום יתאים. זה יהיה הרמוני כמו הפרחים האדומים שהצבת על השיש.

האפשרות הבאה לדעתי היא שמנת. נראה לי שעל תמי 4 שחור הייתי מוותר.

עמרי

יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: שיש אדום - כמה לא קל לבחור קלפות... 20 מרס 2012 19:00 #6

נו חני...

איך יצא המטבח???

אני עורך תחרות מטבחים. חשבתי להזמין אותך אל התחרות.
הפרס שווה שווה.

הנה הקישור אל תחרות המטבחים.
עמרי

עריכה אחרונה: 20 מרס 2012 19:01 מאת עמרי.
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: שיש אדום - כמה לא קל לבחור קלפות... 20 מרס 2012 20:23 #7

היי חני
אני גם רוצה לעשות שיש אדום אבל אני מאוד פוחדת שהעיניים יתעייפו מהר מאוד . איך את מרגישה מבטבח שלך? האם עדיין לא נמאס לך מהשיש האדום כי זו הדאגה הגדולה שלי .
אודה לך על התשובה.
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: שיש אדום - כמה לא קל לבחור קלפות... 21 מרס 2012 12:57 #8

שלום רוזה!

השיש האדום - עם הנצנצים - הוא ה"היילייט" של המטבח.
מאד חששתי שמא אתעייף ממנו, אבל התבדיתי. המטבח גדול דיו וצבע הדלתות של הארונות הוא קרם בהיר כך שזה מאד נעים לעיניים.
אני מנסה לצרף תמונות...
יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: שיש אדום - כמה לא קל לבחור קלפות... 21 מרס 2012 13:24 #9

שלום עמרי!
המטבח היפה שלנו , מה זה כיף!!! כפי שאתה רואה הקלפות בצבע אחיד ,ללא ציור באדום קטן כמו שרציתי (נכנעתי לבני הבית). יחד עם זאת כן הלכנו על כיסאות חצי בר בצבעים אדום ושחור שמשתלבים בזירה..
שוב מנסה להעלות תמונות. איפה , איפה הילדים נעלמים דווקא כשצריכים אותם?...

יש להתחבר כדי להגיב.

לגבי: שיש אדום - כמה לא קל לבחור קלפות... 21 מרס 2012 13:28 #10

יש להתחבר כדי להגיב.
  • דף:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.147 seconds